У вівторок, 11 червня 2019 року, у Стрийському краєзнавчому музеї «Верховина» відбулося урочисте відкриття експозиції «Історія і сучасність Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету».

Опубліковано в Новини
Неділя, 02 червня 2019 15:26

«Бути другом чи мати друга?»

29 травня 2019 року в групи П-21 куратором Левкович І. С. в аудиторії №45 було проведено відкриту виховну годину на тему «Бути другом чи мати друга?».

Опубліковано в Право

5 червня 2019 р. куратором гр. Т-11 Васільєвою О. С. було проведено відкриту виховну годину на тему: «Ми всі одна сім’я, ми всі одна родина» .

Опубліковано в Соціально-гуманітарні
Вівторок, 21 травня 2019 15:25

«Вишиванка – твій генетичний код»

16 травня – Всесвітній День вишиванки. Сьогодні Україна святкує День вишиванки. У такий спосіб українці намагаються зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення заходів святкувань щороку відбувається в третій четвер травня.

Опубліковано в Соціально-гуманітарні

З метою пропагування ідей безпечного доступу до Інтернет-ресурсів та популяризації важливості теми on-line безпеки, 21 березня 2019 року, в Стрийському коледжі ЛНАУ викладачем інформатики Солонинко Н. М. було проведено інформаційний позакласний захід «Безпечний Інтернет: як уникнути неприємностей у мережі». До проведення заходу, також були долучені студенти групи К-11: Пилипів Зоряна та Яворський Ігор.

Опубліковано в Комп'ютерні науки

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається наш скарб – мова.

26 лютого 2019 р. в читальній залі Стрийського коледжу ЛНАУ було проведено літературний вечір, приурочений Міжнародному дню рідної мови.

Опубліковано в Новини

15 лютого 2019 року минає 30 років від дня закінчення війни в Афганістані. Ця війна назавжди залишиться болем у серцях нашого народу. Ми мусимо пам’ятати про ці події. Саме з нагоди цієї річниці в читальному залі коледжу було проведено вечір-зустріч з головою Стрийської спілки ветеранів Афганістану Кіндратишиним Р.Б..

Опубліковано в Новини

07.02.2019 в Стрийському коледжі ЛНАУ відбулась зустріч педагогічного колективу з відомим краєзнавцем Стрийщини Богданом Сидораком. В рамках відзначення 110 річниці від дня народження Степана Бандери активний просвітянин. Богдан Сидорак запрезентував велику кількість сучасної літератури про національно-визвольну боротьбу українців за незалежність.

Опубліковано в Новини

29 січня 2019 р. ми вшанували події кінця січня 1918 р., коли студенти молоді хлопці – цвіт української нації, власною кров’ю вписали нову сторінку в історію бій під Крутами.

Опубліковано в Соціально-гуманітарні

Різдво – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі. За християнським переконанням, Ісус був посланий Богом на землю задля спокутування гріхів і спасіння людства. День його народження поділив історію на «до» і «після»: з цього моменту почалося сучасне літочислення – «наша ера».

Опубліковано в Новини
Сторінка 1 із 6

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.