З метою пропагування ідей безпечного доступу до Інтернет-ресурсів та популяризації важливості теми on-line безпеки, 21 березня 2019 року, в Стрийському коледжі ЛНАУ викладачем інформатики Солонинко Н. М. було проведено інформаційний позакласний захід «Безпечний Інтернет: як уникнути неприємностей у мережі». До проведення заходу, також були долучені студенти групи К-11: Пилипів Зоряна та Яворський Ігор.

Опубліковано в Комп'ютерні науки

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається наш скарб – мова.

26 лютого 2019 р. в читальній залі Стрийського коледжу ЛНАУ було проведено літературний вечір, приурочений Міжнародному дню рідної мови.

Опубліковано в Новини

15 лютого 2019 року минає 30 років від дня закінчення війни в Афганістані. Ця війна назавжди залишиться болем у серцях нашого народу. Ми мусимо пам’ятати про ці події. Саме з нагоди цієї річниці в читальному залі коледжу було проведено вечір-зустріч з головою Стрийської спілки ветеранів Афганістану Кіндратишиним Р.Б..

Опубліковано в Новини

07.02.2019 в Стрийському коледжі ЛНАУ відбулась зустріч педагогічного колективу з відомим краєзнавцем Стрийщини Богданом Сидораком. В рамках відзначення 110 річниці від дня народження Степана Бандери активний просвітянин. Богдан Сидорак запрезентував велику кількість сучасної літератури про національно-визвольну боротьбу українців за незалежність.

Опубліковано в Новини

29 січня 2019 р. ми вшанували події кінця січня 1918 р., коли студенти молоді хлопці – цвіт української нації, власною кров’ю вписали нову сторінку в історію бій під Крутами.

Опубліковано в Соціально-гуманітарні

Різдво – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі. За християнським переконанням, Ісус був посланий Богом на землю задля спокутування гріхів і спасіння людства. День його народження поділив історію на «до» і «після»: з цього моменту почалося сучасне літочислення – «наша ера».

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 23 листопада 2018 08:16

День Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи у Стрийському коледжі ЛНАУ проведено виховний захід з використанням кінопоказу, художньої самодіяльності.

Опубліковано в Соціально-гуманітарні
П'ятниця, 09 листопада 2018 18:33

Червона калина - 2018

100 років тому українці продемонстрували всьому світові своє прагнення мати власну державу. Дата 1 листопада 1918 року навіки увійшла в історію багатовікової боротьби  нашого народу  за державність і соборність України і є днем проголошення ЗУНР. Саме в цей день у Львові  на міській ратуші замайорів синьо-жовтий прапор. Українці відчули, що нині вони стали вільними  громадянами Української держави.

Опубліковано в Новини
Вівторок, 23 жовтня 2018 09:05

Зустріч з письменниками

19 -20 жовтня 2018 року у м. Стрию відбулася книжкова толока, на яку були запрошені поети, письменники з різних регіонів України.

З цієї нагоди до нас у читальний зал коледжу завітали гості: поетеса, композитор, викладач Дрогобицького музичного коледжу – Марія Гев та письменник, перекладач зі Львова – Тимофій Гаврилів.

Марія Гев презентувала свою книгу «Струни любові». У поезіях авторка втілює своє бачення, світогляд щодо почуттів добра, віри, справедливості, любові та кохання. Поетеса під супровід гітари виконала пісні: «Захисти Маріє рідну Україну», «Заспіваю пісню», «Пісня про дитинство», «Хмаринка щастя». Марія Гев є переможницею у конкурсах авторської пісні, сучасної релігійної пісні «Пісня серця». Також поетеса прочитала вірші про осінь, вірші духовної тематики, про кохання.

Письменник Тимофій Гаврилів – лауреат літературної премії «Благовіст»(1996) і міжнародної літературно-мистецької премії  ім. Пантелеймона Куліша (2015). Автор романів «Де твій дім, Одіссею?»(2015), «Чарівний світ»(2016), «Вийди і візьми »(2013), книжок оповідань, есеїстики, віршів і перекладних видань. Пише для української та європейської преси.

Автор презентував роман «Червнева злива», який розповідає про дружбу, злочин, в’язницю, Майдан, кохання, війну. Відтворена історія країни, охоплюючи час у понад пів століття.

Зустріч була дуже цікавою. В залі були присутні студенти групи Е- 11(Климкович Н. О.) та З-11 (Яців М.В.). Працівники бібліотеки придбали презентовані  книги з автографами письменників.

Опубліковано в Новини
Вівторок, 09 жовтня 2018 16:21

Дари осені - 2018

04.10.2018 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбулась виставка-конкурс «Дари осені».

Опубліковано в Новини
Сторінка 1 із 6

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.