П'ятниця, 06 квітня 2018 11:11

Футзальні баталії

У березні 2018 року  у Технологічному коледжі НЛТУ (м. Львів) стартував Чемпіонат Львівщини з футзалу серед студентів коледжів. У змаганнях приймають участь 8 команд, серед яких команда Стрийського коледжу ЛНАУ. Турнір проходить за «коловою» системою.

6 березня відбулися І і ІІ тури. У першій грі наші футболісти зустрілися з представниками Дрогобицького коледжу нафти і газу, які в минулому році стали призерами цих змагань. Не налаштувавшись на гру, стрияни програли – 8:4. У другій зустрічі нашій команді протистояли студенти Технічного коледжу НУЛП. Зробивши певні висновки з попередньої гри команда Стрийського коледжу отримала перемогу – 6:4.

3 квітня відбулися ІІІ і IV тури цих змагань. У стартовій зустрічі команді стриян протистояли ровесники з Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича. Чітко виконали усі настанови тренера, наша команда перемогла – 7:5. У наступному двобої супротивниками стали колеги по «аграрному цеху» – представники Екологічного коледжу ЛНАУ. І знову перемога наших юнаків – 8:4.

За результатами І-IV турів команда Стрийського коледжу ЛНАУ займає І місце, але потрібно пам’ятати, що маємо позаду тільки половину турніру. Варто також наголосити, що за результатами проведених ігор одним з найкращих бомбардирів турніру на даний момент є гравець нашої команди студент групи М-42 Гулкевич Володимир.

Бажаємо нашим спортсменам та їх ньому новому наставнику Дуді П. М. успішно провести наступні 4 тури.

Більше інформації про змагання з футзалу читайте на офіційній сторінці господарів змагань.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.