Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 14 червня 2018 — Стрийський коледж Львівського НАУ

Сьомого червня 2018 р. було проведено відкрите заняття у групі З-31 на тему: «Християнство як релігія моралі». На занятті були присутні члени комісії соціально–гуманітарних дисциплін.  Подібні заняття є актуальними не тільки для студентської аудиторії, але й для всіх віросповідників християнства. Адже формування сучасної особистості вимагає розуміння та обґрунтування власної позиції та впевненості у собі та своєму виборі.

В актовій залі коледжу відбулась церемонія вручення нагород за підсумками ІІІ Всеукраїнського літературно-поетичного конкурсу-фестивалю «Українське християнство – світло та сіль для народу України». Запрошені учасники та організатори конкурсу, студенти перших курсів, викладачі, куратори груп, заступники директора Стрийського коледжу ЛНАУ Петринець В. Ю. та Маркова Л. М.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.