Циклова комісія іноземних мов

 • Комаричко Олеся Миколаївна

  Комаричко Олеся Миколаївна

  Викладач англійської мови. Закінчила Дрогобицький державний педуніверситет ім. І. Франка у 2000 р., працює в коледжі з 2007 р.
  Венгринович Оксана Йосифівна

  Венгринович Оксана Йосифівна

  Викладач німецької мови. Закінчила Дрогобицький педінститут ім. І. Франка у 1982 р., працює в коледжі з 1996 р.
  Мацигін Оксана Петрівна

  Мацигін Оксана Петрівна

  Викладач англійської мови. Закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника у 1996 р., працює в коледжі з 1997 р.
  Татарин Оксана Володимирівна

  Татарин Оксана Володимирівна

  Викладач англійської мови. Закінчила Дрогобицький державний педінститут ім. І. Франка у 1995 р., працює в коледжі з 1995 р.
  Татарин Світлана Василівна

  Татарин Світлана Василівна

  Викладач англійської, польської та латинської мов. Закінчила ЛНУ ім. І. Франка у 2007 р., магістратуру Дрогобицького державного педуніверситету ім. І. Франка у 2010 р., працює в коледжі з 2007 р.
  Бурик Галина Олексіївна

  Бурик Галина Олексіївна

  Викладач англійської мови. Закінчила Дрогобицький державний педуніверситет ім. І. Франка у 2002 р., працює в коледжі з 2005 р.
  Федевич Валерія Володимирівна

  Федевич Валерія Володимирівна

  Викладач англійської мови. Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка у 2005 р., працює в коледжі з 2005 р.
 • Зустріч з студентами, що проходили практику в ФРН

  Зустріч з студентами, що проходили практику в ФРН

  06.11. 2018 року в аудиторії №44 відбулась зустріч з студентами, що проходили піврічну практику в ФРН, Землі Баден Вюртемберг.

  Детальніше...


  Проектні роботи

  Проектні роботи

  06.11 та 08.11 2018 року були проведені проектні роботи на тему: «Навчальні заклади країн Євросоюзу» (ФРН, Нідерланди, Фінляндія, Данія, Іспанія, Угорщина, Люксембург) та «Навчальні заклади країн Євросоюзу» (Франція, Швеція, Великобританія, Ірландія, Данія, Бельгія, Австрія, Чехія, Латвія, Польща). Організовано викладачами іноземних мов.

  Детальніше...


  Майстер-клас по приготуванні «Тако»

  Майстер-клас по приготуванні «Тако»

  9 листопада 2018 р. волонтером Корпусу Миру США в Україні Скотом Карпентером було проведено майстер-клас по приготуванні американської страви «Тако». Студенти та викладачі англійської мови дізнались особливості приготування та посмакували заморськими інгредієнтами. Всі були вдячні за вишукану страву.

  Детальніше...


  Відкрите засідання «Євроклубу»

  Відкрите засідання «Євроклубу»

  7 листопада 2018 р. було проведено відкрите засідання «Євроклубу» на тему «America vs Ukraine: System of Education». Студенти мали можливість почути порівняльну характеристику системи освіти України та США. Засідання відкрила керівник клубу, викладач англійської мови Татарин Оксана Володимирівна.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова»

  Відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова»

  7 листопада 2018 року викладачем Комаричко О.М. та волонтером корпусу миру США в Україні Скотом Карпентером на ІІ парі в аудиторії №71 у групі Т-21 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова» на тему «Hotel’s star rating”. Dialogues & review to the subject “At the Hotel”.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з німецької мови

  Відкрите заняття з німецької мови

  10.10.2018 року з німецької мови відбулося відкрите заняття у групі Т-21, ОФ-21 на тему «Подорожі автомобілем, поїздом, літаком», відкриту пару провів викладач Венгринович О. Й. На відкритій парі було використано інтерактивну дошку, проектор та комп’ютери. Студенти слухали невідомі тексти та виконували завдання до них. Читали та перекладали тексти. Вели діалоги та монологічне мовлення. Виконували лексичні та граматичні вправи.

  Детальніше...


  Обласний творчий конкурс з іноземної мови

  Обласний творчий конкурс з іноземної мови

  12 травня 2018 року у Львівському державному коледжі харчової та переробної промисловості відбувся обласний творчий конкурс з іноземної мови.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з німецької мови

  Відкрите заняття з німецької мови

  У вівторок 27.03.18р. викладачем німецької мови О. Й. Венгринович було проведено відкрите заняття у групах Т-11, М-11, Е-11 на тему «Німеччина. Берлін».

  Детальніше...


  Твоє щастя залежить від тебе

  Твоє щастя залежить від тебе

  У четвер, 22 березня 2018 року, проведена відкрита виховна година у групі П-41 на тему: «Твоє щастя залежить від тебе». Мета виховної - допомогти студентам зрозуміти складну філософську категорію «щастя», навчати бути щасливими; дати можливість упевнитися, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, виховувати людяність, працьовитість, оптимізм.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з англійської мови

  Відкрите заняття з англійської мови

  20 березня 2018 року викладачем Татарин Світланою Василівною та волонтером корпусу миру США в Україні Скотом Карпентером  на ІІ парі в аудиторії №71 у групі Т-31 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова» на тему «A good job. Defining relative clauses».

  Детальніше...

Циклова комісія обліково-економічних та агрозооветеринарних дисциплін

 • Борис Василь Михайлович

  Борис Василь Михайлович

  голова циклової комісії, викладач обліково-економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, магістр обліку і аудиту. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ на посаді викладача з 1999 р.
  Гавриляк Тетяна Степанівна

  Гавриляк Тетяна Степанівна

  викладач економічних дисциплін, магістр фінансів, кандидат економічних наук. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ з 2011 р., на посаді викладача – з 2015 р.
  Лазор Уляна Михайлівна

  Лазор Уляна Михайлівна

  викладач економічних дисциплін, спеціаліст І категорії, магістр менеджменту організацій. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ на посаді викладача з 2000 р.
  Виваль Наталія Василівна

  Виваль Наталія Василівна

  викладач обліково - економічних дисциплін, спеціаліст І категорії, магістр менеджменту організацій. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ на посаді викладача з 1999 р.
  Пилипенко Людмила Орестівна

  Пилипенко Людмила Орестівна

  викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, методист. магістр менеджменту. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ з 1984 р., на посаді викладача – з 2000 р.
  Бакул Ніна Миколаївна

  Бакул Ніна Миколаївна

  викладач зооветеринарних дисциплін, спеціаліст. Закінчила Одеський аграрний університет за спеціальністю «Інженер-зоолог». Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ з 2012 р.
  Гурмус Мар’яна Володимирівна

  Гурмус Мар’яна Володимирівна

  викладач економічних дисциплін, спеціаліст ІІ категорії, магістр економіки підприємства. Працює Стрийському коледжі ЛНАУ з 2001 р., на посаді викладача – з 2004 р.
  Мош Ольга Володимирівна

  Мош Ольга Володимирівна

  викладач обліково - економічних дисциплін, спеціаліст І категорії. Закінчила Бережанський агротехнічний інститут. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ з 1995 р., на посаді викладача з 2003 р.
  Перестюк Галина Олексіївна

  Перестюк Галина Олексіївна

  викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, методист. З 2002 р. по 2006 р. – директор коледжу. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ з 1976 р.
  Бендз Галина Орестівна

  Бендз Галина Орестівна

  викладач економічних дисциплін, спеціаліст І категорії, магістр менеджменту. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ на посаді викладача з 1997 р.
  Борисович Марія Миколаївна

  Борисович Марія Миколаївна

  викладач економічних дисциплін, спеціаліст ІІ категорії, магістр фінансів. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ на посаді викладача з 2011 р.
  Дмитришин Василь Федорович

  Дмитришин Василь Федорович

  викладач економічних дисциплін, к.е.н., доцент, заслужений працівник сільського господарства України. З 1993 по 2002 та з 2006 по 2016 р.р. – директор коледжу. Працює в Стрийському коледжі з 1975 р.
  Яромій Роман Миколайович

  Яромій Роман Миколайович

  викладач агрономічних дисциплін, спеціаліст І категорії, кандидат сільськогосподарських наук. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ з 2009 р.
  Кобрин Іван Михайлович

  Кобрин Іван Михайлович

  викладач дисциплін спеціальності «Туризм», спеціаліст ІІ категорії. Спеціаліст менеджменту туристичної індустрії. Працює в Стрийському коледжі ЛНАУ з 2011 р.
  Копач Уляна Ярославівна

  Копач Уляна Ярославівна

  викладач спецдисциплін спеціальності «Туризм», спеціаліст. Працює В Стрийському коледжі Львівського НАУ з 2013 р., на посаді викладача з 2016 р.
 • Історія циклової комісії обліково-економічних та агрозооветеринарних дисциплін.

  В 1994 р. було створено циклову комісію економічних та агрозооветеринарних дисциплін, яку очолила викладач коледжу Перестюк Галина Олексіївна. В 1995 р. відкрито спеціальність «Бухгалтерський облік» і у 1996 р. циклова комісія отримала теперішню назву - циклова комісія обліково-економічних та агрозооветеринарних дисциплін. У зв’язку з переходом Перестюк Г.О. на посаду заступника директора з навчальної роботи, керівником циклової комісії стає Дуда Зоя Кирилівна.

  У 2000 р. відкрито другу економічну спеціальність «Біржова діяльність», (згодом «Оціночна діяльність» у зв’язку зі зміною класифікатора спеціальностей).

  На даний час у коледжі є такі економічні спеціальності: 071 «Облік і оподаткування»; 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; 5.03050802 «Оціночна діяльність».

  В різні роки цикловою комісією керували також і Добущак Марія Дмитрівна та  Бендз Галина Орестівна.

  Багато уваги приділяє роботі циклової комісії завідуюча відділом економіки, права і туризму Здирок Марія Андріївна.

  Великий вклад у розвиток і функціонування циклової комісії зробили також колишня завідуюча економічним відділом Чайка Анна Петрівна та викладач облікових дисциплін Кіїв Ольга Володимирівна.

  На даний час серед викладачів циклової комісії є: два кандидати економічних наук, кандидат сільськогосподарських наук, троє викладачів вищої категорії, з них двоє-методисти.

  Робота, яка проводиться в цикловій комісії обліково-економічних та агрозооветеринарних дисциплін в 2017-2018 н.р.

  У вересні 2017 р. викладачем Борис В.М. була розроблена програма «Розвиток бази навчально–виробничих практик для студентів у Стрийському коледжі Львівського національного аграрного університету на 2017 рік» на основі якої Стрийська районна рада виділила Стрийському коледжу ЛНАУ із районного бюджету фінансових ресурсів на суму 90 тис. грн. необхідних для реалізації програми.

  В кінці жовтня 2017 р. у Вишнянському коледжі Львівського НАУ відбувся регіональний огляд-конкурс на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» із спеціальності 071 «Облік та оподаткування» на якому Стрийський коледж ЛНАУ зайняв ІІ місце серед дев’яти навчальних закладів.

  Наш коледж представляли В.Ю. Петринець, заступник з навчальної роботи і В. М. Борис, голова циклової комісії обліково–економічних та агрозооветеринарних дисциплін.

  20.11.2017 р. викладачем Борис В.М. було проведено відкрите заняття в групі Бр-31. Тема заняття «Оцінювання будівель і споруд». На занятті були присутні 23 викладачі.

  21.11.2017 р. в актовій залі Стрийського коледжу Львівського НАУ куратором групи БрБ-31 Бендз Г.О. була проведена відкрита виховна година. Темою відкритого виховного заходу стала присвята пам’яті  героям Небесної сотні.

  В переповненій актовій залі були присутні студенти, викладачі та волонтери.

  23.01.2018 р. відбулося засідання циклової комісії обліково-економічних та агрозооветеринарних дисциплін на якому було розглянуто і затверджено план роботи циклової комісії а також обговорено і затверджено плануючу документацію викладачів циклової комісії на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

  Значну увагу було приділено розгляду «Положення про навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни» та проведенню профорієнтаційної роботи в закріплених за викладачами в шкільних та інших навчальних закладах.

  21 лютого 2018 року в м.Києві проходила Всеукраїнська науково- рактична конференція «Нові інформаційні технології управління Бізнесом».

  Учасником конференції від Стрийського коледжу ЛНАУ була викладач коледжу – Мош Ольга Володимирівна.

  На конференції було розглянуто актуальні задачі та потреби ІТ – автоматизації, проблеми взаєморозуміння менеджера і бухгалтера, оглянуто новий продукт «UA – Бюджет», використання інформаційної системи при підготовці майбутніх бухгалтерів на базі програми «1С: Бухгалтерії 8 для України » та впровадження елементів дуальної освіти для набуття фахових компетенцій студентами економічних спеціальностей.

 • Відкрите заняття з дисципліни «Економіка підприємства»

  Відкрите заняття з дисципліни «Економіка підприємства»

  19 листопада 2018р. викладачем Борисович М. М. на ІІ парі в аудиторії №44 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Економіка підприємства» на тему: «Результативність діяльності підприємства».

  Детальніше...


  Відкрита лекція з географії туризму

  Відкрита лекція з географії туризму

  7 листопада 2018 року на відділенні «Економіки, права і туризму» відбулася відкрита лекція викладача спеціальності «Туризм» Кобрина Івана Михайловича у групі Т-31 з навчальної дисципліни «Географія туризму» на тему: «Туристичні ресурси країн Карибського басейну».

  Детальніше...


  Круглий стіл «Туризм, як галузь економіки»

  Круглий стіл «Туризм, як галузь економіки»

  19 жовтня 2018 року у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувся круглий стіл на тему: «Туризм, як галузь економіки». Метою заходу було обговорення актуальних проблем організації туризму у містах на прикладі міста Стрий, а також поглиблення знань студентів про найважливіші складові туристичної привабливості Львівщини.

  Детальніше...


  XIX Міжнародна виставка «LVIV TOUREXPO-2018»

  XIX Міжнародна виставка «LVIV TOUREXPO-2018»

  Студенти групи Т-21 спеціальності «Туризм» разом із викладачем Кобрином І.М. відвідали XIX міжнародну виставку «LVIV TOUREXPO-2018», яка проходила 16-18 жовтня 2018 р. у Львові. Виставка збирає туристичних операторів з усієї України та світу; заклади розміщення та відпочинку; транспортні послуги; авіакомпанії; активний, пригодницький і екологічний туризм; інформаційні технології в туризмі тощо.

  Детальніше...


  Туристичні забави – 2018

  Туристичні забави – 2018

  Відбулися чергові щорічні змагання – «Туристичні забави – 2018». У турнірі приймали участь студенти спеціальності «Туризм» Стрийського коледжу ЛНАУ та Прикарпатського лісогосподарського коледжу (м.Болехів, Івано-Франківської обл.).

  Детальніше...


  Форум «Студентська молодь і науковий прогрес АПК»

  Форум «Студентська молодь і науковий прогрес АПК»

  19-21 вересня у Львівському національному аграрному коледжі проходив Міжнародний студентській науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес АПК».

  Детальніше...


  Акредитація спеціальності «Оціночна діяльність»

  Акредитація спеціальності «Оціночна діяльність»

  Згідно наказу Міністерства освіти і науки від 05.06.2018. №1088-л та відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», Положенням про акредитацію вищих навчальних закладів та вищих професійних училищ, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 9. 08. 2001р. № 978, Положенням «Про експертну комісію та порядок проведення акредаційної експертизи», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 14.01.2002р. №16 з 18.06.2018р. по 20.06.2018р була проведена експертна перевірка діяльності Стрийського коледжу Львівського національного університету щодо підготовки молодших спеціалістів за галуззю 0305 «Економіка і підприємництво» спеціальності 5.03050802 «Оціночна діяльність» експертною комісією у складі:

  Детальніше...


  Методичне об’єднання з дисципліни «Економічна теорія»

  Методичне об’єднання з дисципліни «Економічна теорія»

  23 травня 2018 р. на базі техніко-економічного коледжу відбулося чергове методичне об’єднання з дисципліни «Економічна теорія». Наш коледж представляла викладач циклової комісії обліково-економічних, агрозооветеринарних та туристичних  дисциплін Лазор У. М.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з дисципліни «Основи менеджменту»

  Відкрите заняття з дисципліни «Основи менеджменту»

  25.05.2018 р. було проведено відкрите заняття в групі Т-31 з дисципліни «Основи менеджменту» викладачем Дмитришиним В.Ф. Заняття проводилось у формі семінару на тему: «Мисцтецтво управління».

  Детальніше...


  Круглий стіл

  Круглий стіл

  23.05.2018 р. в конференц-залі Стрийського коледжу Львівського НАУ відбувся круглий стіл за участю викладачів циклової комісії обліково-економічних, агрозооветеринарних та туристичних дисциплін і студентів групи БрБ-31 Стрийського коледжу, а також учнів Стрийського ВПУ-35 (оператори комп’ютерного набору, обліковці-реєстрації бухгалтерських даних).

  Гостей привітав заступник коледжу Петринець В. Ю., а потім  повідомив про умови поступлення та навчання в Стрийському коледжі після закінчення вищих професійних училищ.

  Голова циклової комісії Борис В. М. за допомогою мультимедійного супроводу розказав про матеріально-технічну базу коледжу в цілому, а також і конкретно по спеціальностях «Облік і оподаткування» і «Фінанси, банківська справа та страхування».

  Змістовними були виступи студентів коледжу Дарини Штокало, яка виконує обов’язки голови студентської ради, та Марії Миськів. Остання презентувала науково-пошукову роботу «11 кроків економічного зростання економіки України».

  Від імені учнів ВПУ-35 виступила викладач бухгалтерського обліку та інформаційних технологій, майстер виробничого навчання Сидій Н.М., яка подякувала за запрошення і дала коротеньку характеристику навчального процесу в училищі та своїм учням.

  Після закінчення круглого столу учні ВПУ  оглянули читальний зал, в якому розміщено інтернет-центр, аудиторії, лекційні зали, територію  і музеї коледжу – музей Січового Стрілецтва та музей  Хліба.

  Круглий стіл проводився в рамках профорієнтаційної роботи.

  Детальніше...

Циклова комісія правових дисциплін

 • Яцентюк Світлана Ярославівна

  Яцентюк Світлана Ярославівна

  Голова циклової комісії правових дисциплін. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут, історичний факультет у 1995 р., Львівський національний університет ім. І.Франка, юридичний факультет у 2006 р., працює в коледжі з 1996 р.
  Здирок Марія Андріївна

  Здирок Марія Андріївна

  Викладач правових дисциплін. Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка у 2009 р., працює в коледжі з 2009 р.
  Ковцун Роксолана Маркіянівна

  Ковцун Роксолана Маркіянівна

  Викладач правових дисциплін. Закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ у 2009 році., працює в коледжі з 2009 р.
  Кухар Оксана Миколаївна

  Кухар Оксана Миколаївна

  Викладач правових дисциплін. Закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом у 2003 році., працює в коледжі з 2003 р.
  Левкович Іванна Стефанівна

  Левкович Іванна Стефанівна

  Викладач правових дисциплін. Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка, історичний факультет у 2003 р., Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, юридичний факультет, у 2006р., працює в коледжі з 2006 р.
  Романик Оксана Мирославівна

  Романик Оксана Мирославівна

  Викладач правових дисциплін. Закінчила Львівський національний університет ім.І.Франка у 2005 р., працює в коледжі з 2008 р.
  Попович Уляна Степанівна.

  Попович Уляна Степанівна.

  Викладач правових дисциплін. Закінчила у 2005 році Львівський ДУВС. Працює в коледжі з 2006 року.
  Катрич Іванна Іванівна

  Катрич Іванна Іванівна

  Викладач правових дисциплін. Закінчила Львівський ДУВС у 2005 році. Працює в коледжі з 2005 року.
  Гудим Наталія Вячеславівна

  Гудим Наталія Вячеславівна

  Викладач правових дисциплін. Закінчила ЛНУ ім. І.Франка у 2017 році. Працює в коледжі з 2017 року.
  • Циклова комісія іноземних мов
 • Екскурсія до парламенту

  Екскурсія до парламенту

  Нещодавно студенти Стрийського коледжу Львівського НАУ побували на екскурсії в унікальному місці, де вирішуються найважливіші питання  нашої держави, - у Верховній Раді України.

  Детальніше...


  Свобода – це право робити все, що дозволено законом!

  Свобода – це право робити все, що дозволено законом!

  Під таким гаслом з 8 по 12 жовтня 2018 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень циклової комісії правових дисциплін, присвячений Дню юриста.

  Детальніше...


  Екскурсійний тур групи П-31

  Екскурсійний тур групи П-31

  У житті людини, суспільства, молоді важливими аспектами розвитку виступають різні складові, котрі в свою чергу включають як освітній,так і суспільний та культурно-духовний розвиток. Саме культура особистості стає поруч з розвитком освітнім.

  Детальніше...


  ХI відкрита міжнародна науково-практична конференція

  ХI відкрита міжнародна науково-практична конференція

  20 березня 2018 року у місті Брест відбулася ХI відкрита міжнародна науково-практична конференція студентів та викладачів середніх спеціальних і вищих навчальних закладів на базі Політехнічного коледжу Брестського державного технічного університету.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з дисципліни

  Відкрите заняття з дисципліни "Організація юридичної служби"

  07.03.2018 р. в групі  П-42 Стрийського коледжу ЛНАУ на другій парі з дисципліни "Організація юридичної служби в суспільному виробництві" викладачем Катрич І.І. було проведено відкрите лекційне заняття на тему: "Роль і функції юридичної служби у забезпеченні виконання законодавства про працю і зміцнення трудової дисципліни".

  Детальніше...


  Закон – один для всіх!

  Закон – один для всіх!

  Під таким гаслом з 26 лютого по  2 березня 2018 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень правового виховання. Упродовж тижня викладачами циклової  комісії, очолюваної Яцентюк С.Я., було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів з метою формування правової культури у студентів коледжу, а саме:

  Детальніше...


  Вітаємо з перемогою!

  Вітаємо з перемогою!

  Право як вид соціальних норм виникає тільки з появою держави, саме вона створює ці соціальні норми з метою врегулювання найважливіших суспільних відносин. «Немає такого закону, який би задовольняв усіх», - сказав давній вчений Катон Старший. Але ж і незнання законів не звільняє людину від відповідальності. Тому стало традицією щорічно проводити обласну олімпіаду з правознавства серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Львівської області.

  Детальніше...


  Навчатися – подорожуючи

  Навчатися – подорожуючи

  «Навчатися – подорожуючи» таким гаслом керувалися викладачі циклової комісії правових дисциплін та четвертокурсники-правознавці, вирушаючи 12 листопада до Києва. Під час подорожі студенти відвідали Сесійний будинок Верховної Ради України, де мали змогу оглянути виставку «Символи нашої Незалежності, відвідати експозицію «Головний Прапор країни» та сфотографуватися біля картини «Державотворення».

  Детальніше...


  Любімо Батьківщину, корімося її законам!

  Любімо Батьківщину, корімося її законам!

  Із такою настановою з 2 по 7 жовтня 2017 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень циклової комісії правових дисциплін, присвячений Дню юриста. 

  Детальніше...

Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін

 • Ситор Ольга Олексіївна

  Ситор Ольга Олексіївна

  Голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін. Закінчила ЛДУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 1996 року. Викладач дисциплін «Українська мова», «Українська література».
  Бунько Світлана Михайлівна

  Бунько Світлана Михайлівна

  Закінчила ЛНУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 2002 року. Викладач дисциплін «Українська мова», «Українська література», «Українська мова (за професійним спрямуванням)».
  Цехоня Ірина Василівна

  Цехоня Ірина Василівна

  Закінчила Прикарпатський державний університет ім. В.Стефаника, працює в коледжі з 1980 року. Викладач дисциплін «Історія України», «Історія української культури», «Професійний етикет», «Сімейно-побутова культура».
  Федитник Наталія Дмитрівна

  Федитник Наталія Дмитрівна

  Голова методоб’єднання кураторів груп. Закінчила ЛДУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 1983 року. Викладач дисциплін «Всесвітня історія», «Соціологія».
  Айхлер Уляна Іренеївна

  Айхлер Уляна Іренеївна

  Закінчила ЛДУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 1993 року. Викладач дисципліни «Зарубіжна література».
  Бекетова Ольга Михайлівна

  Бекетова Ольга Михайлівна

  Закінчила ЛНУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 1995 року. Викладач дисциплін «Історія України», «Ораторське мистецтво».
  Боляк Оксана Василівна

  Боляк Оксана Василівна

  Закінчила Київський національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова, працює в коледжі з 2000 року. Викладач дисциплін «Історія держави і права України», «Соціологія», «Правознавство».
  Васільєва Олена Сергіївна

  Васільєва Олена Сергіївна

  Закінчила ЛНУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 2001 року. Кандидат філософських наук, доцент. Викладач дисциплін «Основи філософських знань», «Людина і світ», «Психологія».
  Бовтач Оксана Миколаївна

  Бовтач Оксана Миколаївна

  Закінчила ЛНУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 2004 року. Викладач дисциплін «Українська мова», «Українська література».
  Калічак Мар’яна Степанівна

  Калічак Мар’яна Степанівна

  Закінчила Прикарпатський державний університет ім. В.Стефаника, працює в коледжі з 2007 року. Викладач дисциплін «Культурологія», «Художня культура», «Людина і світ».
  Захарків Ірина Василівна

  Захарків Ірина Василівна

  Закінчила Дрогобицький педагогічний інститут. Працює в коледжі з 2008 року. Викладач дисциплін «Українська мова», «Українська література».
  Суділовська Марія Михайлівна

  Суділовська Марія Михайлівна

  Закінчила ЛНУ ім. І.Франка, працює в коледжі з 2009 року. Кандидат педагогічних наук. Викладач дисциплін «Історія України», «Всесвітня історія».
  Баран Наталія Іванівна

  Баран Наталія Іванівна

  Закінчила ЛНУ ім. І.Франка. Викладач дисциплін «Українська мова», «Українська література»
 • День Гідності та Свободи

  День Гідності та Свободи

  До Дня Гідності та Свободи у Стрийському коледжі ЛНАУ проведено виховний захід з використанням кінопоказу, художньої самодіяльності.

  Детальніше...


  Науково-практична конференція «Моя Україна – героїв країна»

  Науково-практична конференція «Моя Україна – героїв країна»

  З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України, військових традицій і звитяг українського народу, до Дня захисника України у Стрийському коледжі ЛНАУ проведено 19 жовтня 2018 року науково-практичну студентську конференцію «Моя Україна – героїв країна». У конференції взяли участь студенти груп 1-3 курсів.

  Детальніше...


  Кінолекторій «Вшановуємо  пам'ять героїв УПА»

  Кінолекторій «Вшановуємо  пам'ять героїв УПА»

  14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, в Україні відзначатиметься День захисника України. Свято встановлено відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

  Детальніше...


  Відбудбулася регіональна нарада викладачів української філології

  Відбудбулася регіональна нарада викладачів української філології

  На базі Роменського коледжу Сумського НАУ 3 жовтня 2018 року відбудбулася регіональна нарада викладачів (ОМО) української філології закладів вищої освіти.

  Детальніше...


  Відкрите заняття із зарубіжної літератури

  Відкрите заняття із зарубіжної літератури

  «Я живу у свої родині більш чужий, чим найчужіший…»

  4 червня 2018 року в групі ОФ-11 викладачем Айхлер У.І. було проведено відкрите заняття із зарубіжної літератури «Франц Кафка – видатний австрійський письменник-модерніст.

  Детальніше...


  «Світ моїх захоплень»

  «Світ моїх захоплень»

  У четвер, 14 червня 2018 року, в групі ОФ-21 було проведено відкриту виховну годину на тему: «Світ моїх захоплень». Заняття  проводила  куратор групи Баран Наталія Іванівна.

  Детальніше...


  «Християнство як релігія моралі»

  «Християнство як релігія моралі»

  Сьомого червня 2018 р. було проведено відкрите заняття у групі З-31 на тему: «Християнство як релігія моралі». На занятті були присутні члени комісії соціально–гуманітарних дисциплін.  Подібні заняття є актуальними не тільки для студентської аудиторії, але й для всіх віросповідників християнства. Адже формування сучасної особистості вимагає розуміння та обґрунтування власної позиції та впевненості у собі та своєму виборі.

  Детальніше...


  Перемога на обласній олімпіаді з історії України

  Перемога на обласній олімпіаді з історії України

  26 травня 2018 року, на базі Екологічного коледжу ЛНАУ відбулася ХХVІІІ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у Львівській області. Стрийський коледж ЛНАУ представляли студенти Бісик Уляна (гр. П-21), Дубик Юліана (гр. П-21), Жовнірів Лілія (гр. К-11), Дмитрів Святослав (гр. П-11). До участі в олімпіаді студентів готували викладачі Суділовська М.М. та Бекетова О.М.

  Детальніше...


  Конференція викладачів української мови та літератури

  Конференція викладачів української мови та літератури

  Відповідно до плану роботи Всеукраїнської спілки голів обласних методичних об’єднань та провідних фахівців, затвердженого Міністерством освіти і науки України, з 25 по 26 квітня 2018 року у м. Львові на базі Львівського техніко-економічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Міжрегіональна нарада на тему «Інтеграція вищої освіти в Україні та Європі».

  Детальніше...


  17 травня прийди у вишиванці

  17 травня прийди у вишиванці

  Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Долучись до свята одягнувши 17 травня вишиванку!

  Детальніше...

Циклова комісія фундаментальних дисциплін та дисциплін професійної підготовки спеціальності "Геодезія та землеустрій"

 • Остафінська Людмила Миколаївна

  Остафінська Людмила Миколаївна

  Викладач другої категорії, голова циклової комісії. Закінчила у 2007 році НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», магістр з геодезії, картографії та землевпорядкування. В коледжі працює з 2011 року. Викладає дисципліни: «Геодезія», «Землевпорядне проектування».
  Бабій Наталя Ігорівна

  Бабій Наталя Ігорівна

  Викладач другої категорії. У 2006 році закінчила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», магістр з землевпорядкування та кадастру, з 2011 року працює в коледжі. Викладає наступні дисципліни: «Земельний кадастр», «Управління земельними ресурсами».
  Яців Мар’яна Василівна

  Яців Мар’яна Василівна

  Викладач другої категорії. Закінчила у 2008 році НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр». В коледжі працює з 2011 року. Викладає дисципліни: «Основи меліорації та ландшафтознавства», «Основи картографування», «Основи стандартизації, сертифікації та метрології».
  Пиріг Андрій Васильович

  Пиріг Андрій Васильович

  Викладач другої категорії. У 2007 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», магістра з землевпорядкування та кадастру, з 2010 року працює в коледжі. Викладає дисципліни: «Топографічне та землевпорядне креслення», «Організація і планування робіт по ЗВ».
  Савка Наталія Романівна

  Савка Наталія Романівна

  Викладач другої категорії. У 2013 році закінчила Львівський національний аграрний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» та здобула кваліфікацію магістра з землевпорядкування та кадастру, з 2013 року працює в коледжі. Викладає дисципліни: «Фотограмметрія», «Комп’ютеризація по ЗВ».
 • Відкрите заняття з основ меліорації та ландшафтознавства

  Відкрите заняття з основ меліорації та ландшафтознавства

  05.11.2018 року у групі З-31 викладачем Яців М. В. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Основи меліорації та ландшафтознавство» на тему: «Протиерозійні меліорації. Види ерозії ґрунтів та причини її виникнення».

  Детальніше...


  Відкрите заняття з землевпорядного креслення

  Відкрите заняття з землевпорядного креслення

  14 березня 2018 року відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Землевпорядне креслення» на тему: «Викреслювання і оформлення проектних планів землеустрою. Викреслювання фрагменту проекту організації території з ілюмінуванням», яке підготував і провів у групі З-21 викладач Пиріг Андрій Васильович.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з дисципліни «Геодезія»

  Відкрите заняття з дисципліни «Геодезія»

  12 березня 2018 року відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Геодезія» на тему «Тахеометричне знімання. Загальні поняття про тахеометричне знімання місцевості», яке підготувала і провела у групі З-21 викладач Остафінська Людмила Миколаївна.

  Детальніше...

Циклова комісія фундаментальних і спеціальних дисциплін спеціальності "Обслуговування програмних систем і комплексів"

 • Яцків Любов Федорівна

  Яцків Любов Федорівна

  Викладач вищої категорії, голова циклової комісії. Закінчила Львівський університет імені І. Франка, в коледжі з 1995 р. Завідувач кабінету № 76, куратор групи. Викладає дисципліни: «Алгоритмізація та програмування», «Комп’ютерні мережі», «Організація бази даних і знань».
  Мельник Маріанна Антонівна

  Мельник Маріанна Антонівна

  Викладач першої категорії. Закінчила Дрогобицький обласний державний педагогічний інститут у 1990 році. Завідувач кабінету № 56, куратор групи. Викладає наступні дисципліни: «Основи інформатики», «Вступ до спеціальності»
  Глаголева Ірина Ігорівна

  Глаголева Ірина Ігорівна

  Викладач другої категорії, завідувач кабінету № 57, куратор групи. Закінчила НУ «Львівська політехніка» у 2006 році. Викладає дисципліни: «Основи інформатики», «Об'єктно-орієнтована технологія програмування», «Система автоматизованого програмування», «Технологія створення програмних продуктів».
  Степанов Денис Владиславович

  Степанов Денис Владиславович

  Інженер-програміст. Закінчив САК ЛДАУ у 2007 році. У 2014 році закінчив НУ «Львівська політехніка» з кваліфікацією магістр комп'ютерних наук за спеціальністю "Інформаційні управляючі системи та технологіі". Викладає дисципліну «Розробка клієнт-серверних застосувань».
  Каличак Оксана Іванівна

  Каличак Оксана Іванівна

  Викладач другої категорії, завідувач кабінету № 55, куратор групи. Закінчила Львівський університет імені І. Франка у 2006 році, в коледжі працює з 2010 року. Викладає дисципліни: «Комп'ютерна графіка», «Адміністрування програмних систем і комплексів», «Теорія алгоритмів», «Тестування програмних систем і комплексів»
  Гаркот Тетяна Миколаївна

  Гаркот Тетяна Миколаївна

  Викладач. Закінчила Житомирський державний технологічний університет, факультет інформаційно-комп'ютерних технологій. Викладає дисципліни: «Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютера», «Розробка клієнт-серверних застосувань»,«Комп’ютерні технології в юридичній діяльності»
  Солонинко Наталія Миколаївна

  Солонинко Наталія Миколаївна

  Викладач другогої категорії. Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка у 2003 році, в коледжі працює з 2009 року. Викладає дисципліни: «Основи інформатики»
 • У переліку перспективних спеціальностей напрям інформаційні технології (Information Technologies, IT) займає особливе місце. Ця галузь вже змінила світ і продовжує відігравати ключову роль в подальшому технічному та інтелектуальному прогресі. Без комп'ютерів людству вже не обійтися, і фахівці, що в ними працюють  – скрізь потрібні.

  Програміст – це спеціаліст, що займається розробкою програмного забезпечення. Більшість людей, далеких від програмування, навіть не можуть собі уявити всього розмаїття напрямів, які включає в себе професія програміст. Адже крім домашніх та офісних комп'ютерів існують ще мобільні пристрої, промислові комп'ютери і так далі. Різноманітність комп'ютерної техніки зростає з кожним роком, розширюються і сфери її застосування, а значить професія програміст не тільки не втрачає актуальності, а й навпаки, стає все більш затребуваною. Це одна з найбільш високооплачуваних професій в Україні. Вибір кар'єри програміста - короткий шлях до Європи та Америки, адже наші фахівці користуються хорошим попитом на світовому ринку.

  З урахуванням потреби на сучасному ринку праці спеціалістів в галузі інформаційних технологій, у 2002 році в коледжі було розпочато підготовку техніків-програмістів. Створення спеціальності “Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень”, ( в подальшому – «Обслуговування програмних систем і комплексів» ), дало поштовх для ще інтенсивнішого використання інформаційних технологій.

  Циклова комісія викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін була створена у вересні 2006 року з метою забезпечення ефективної та якісної підготовки майбутніх фахівців – користувачів ПК та техніків-програмістів. З часом циклова комісія була перейменована, і тепер має назву відповідно до напряму підготовки та назви спеціальності.

  Більшість викладачів циклової комісії є висококваліфікованими спеціалістами, заняття проводяться на належному методичному та професійному рівні із застосування навиків і матеріалів практичної роботи. Викладачі спеціальних дисциплін володіють не тільки теоретичними знаннями, але й мають практичний досвід роботи безпосередньо на виробництві. Викладацький склад комісії  постійно поповнюється молодими працівниками. Підвищення кваліфікації викладачів здійснюється на курсах перепідготовки спеціалістів при вузах, шляхом стажування на передових підприємствах.

  На даний час навчально-виховний процес здійснюють 8 викладачів циклової комісії, з них на постійній основі – 6.

  Якісний склад циклової комісії наступний:

  • викладачів з вищою категорією, методистів  – 1;
  • викладачів з 1 категорією – 2;
  • викладачів з 2 категорією – 3;
  • викладачів-спеціалістів – 1.

  Пріоритетними напрямками діяльності циклової комісії є такі:

  • впровадження інформаційних технологій в навчальний процес;
  • інтенсифікація навчального процесу й активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів;
  • удосконалення викладання інформатики та комп’ютерних дисциплін;
  • комплексна інтеграція Стрийського коледжу в світову інформаційну систему;
  • розробка науково-методичного забезпечення інформатизації навчального процесу, створення електронних підручників.

  З метою підтримки навчально-виховного процесу на високому рівні, формування висококваліфікованих ІТ-фахівців викладачі активно використовують сайт коледжу, навчальні відкриті середовища. Це забезпечує успішне використання інтерактивних технологій, керівництво індивідуальною самостійною роботою студентів, проведення поточного і підсумкового контролю знань.

  Викладачами циклової комісії створено навчально-методичне забезпечення, з використанням сучасних WEB-технологій, для всіх нормативних та вибіркових дисциплін навчальних планів підготовки молодших спеціалістів. НМКД включають: лекційний матеріал, лабораторні і практичні роботи, навчальний матеріал і практичні завдання для самостійної роботи, матеріали для поточного і підсумкового контролю знань. Розроблені та постійно оновлюються методичні вказівки для виконання курсового проекту з програмування, проведення навчальних та виробничо-технологічних практик, навчання студентів-заочників. Ці розробки розміщуються в електронній бібліотеці на сайті коледжу та на особисних сайтах викладачів. Наші викладачі є постійними учасниками і переможцями в обласних конкурсах методичного забезпечення. Кращі розробки були представлені на виставці в ДУ НМЦ «Агроосвіта», де займали призові місця.

  Важливим напрямком в роботі циклової комісії є розвиток творчих можливостей студентів, їх професійного самовираження. Сприяють цьому факультативні заняття, робота творчих груп та науково-дослідна робота . І як результат - успішні виступи студентів на науково-практичних конференціях, олімпіадах , конкурсах і змаганнях різного рівня. Щороку проводиться тиждень циклової комісії, під час якого викладачі та студенти беруть участь у  внутріколеджівських  та міжвузівських заходах. Зокрема, проводились студентські відеоконференції  «Розвиток мов програмування», «Практичне застосування  3D принтерів», «Хмарні середовища». З інтересом студенти беруть участь у щорічному конкурсі «Кібер – 20ХХ», конкурсі на кращу розробку з програмування, кращу презентацію, на швидкість набору та ін. Студенти під керівництвом викладачів циклової комісії неодноразово ставали переможцями обласної олімпіади з програмування та комп’ютерних дисциплін.

  Методична проблема, над якою працюють викладачі комісії: «Підвищення якості знань шляхом застосування інтерактивних методів навчання; упровадження компетентнісного підходу в процес професійної підготовки майбутніх фахівців; використання загальнолюдських цінностей у вихованні та навчанні гармонійно розвиненого, високоосвіченого, національно свідомого громадянина України».

  Для рішення цієї проблеми небхідне постійне вдосконалення науково-методичного рівня викладацького складу. Цьому  сприяє участь у майстер-класах для викладачів з питань використання інформаційних технологій навчання; тематичні семінари-практикуми; обмін досвідом роботи з питань ефективного використання освітнього середовища в процесі навчання; науково-практичні конференції; спільні науково-дослідницькі проекти викладачів та студентів.

  Для ефективної підготовки фахівців використовуються спеціалізовані кабінети і лабораторії:

  • Кабінет-лабораторія алгоритмізації, програмування та технології захисту інформації;
  • Кабінет основ інформатики та комп’ютерної техніки;
  • Кабінет комп’ютерної графіки;
  • Лабораторія СУБД та інформатики;
  • Лабораторія комп’ютерних мереж, схемотехніки та архітектури комп’ютерів;
  • Кабінет технології створення програмних продуктів та операційних систем;

  Всі кабінети об’єднані в локальну комп’ютерну мережу коледжу, яка має вихід в Інтернет.

  Згідно із наказом Міністерства освіти і науки України від 06 листопада 2015 року № 1151 змінено найменування спеціальності і галузі знань, за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів викладачами даної циклової комісії на наступні: Шифр та найменування галузі знань - 12 Інформаційні технології. Код та найменування спеціальності - 122 Комп’ютерні науки.

 • Відкрите заняття з інформатики

  Відкрите заняття з інформатики

   

  30 березня Мельник М.А. провела відкрите заняття з інформатики в групі К-11. Тема заняття: «Поняття про локальну і глобальну комп’ютерні  мережі».  На занятті викладач розповіла про призначення, принципи побудови, можливості та організацію роботи локальних та глобальних  мереж.

  Детальніше...


  Конкурс «Еврика»

  Конкурс «Еврика»

  У четвер викладачем інформатики Солонинко Н.М. було проведено  інтелектуально-розважальний конкурс «Еврика».

  Детальніше...


  Олімпіада коледжу з інформатики

  Олімпіада коледжу з інформатики

  28 березня викладачами циклової комісії фундаментальних та спеціальних дисциплін спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» проводилась олімпіада з інформатики.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з інформатики

  Відкрите заняття з інформатики

  28 березня 2018 року викладач інформатики Солонинко Н.М. провела відкрите заняття в групі К-12. Тема заняття: «Створення та показ комп'ютерних презентацій».

  Детальніше...


  Конференція «Сучасні інформаційні системи та технології»

  Конференція «Сучасні інформаційні системи та технології»

  27 березня 2018 року у Стрийському коледжі, викладачем Глаголевою Іриною Ігорівною, було проведено студентську наукову конференцію «Сучасні інформаційні системи та технології».

  Детальніше...


  Конкурс презентацій

  Конкурс презентацій

  З 26 по 30 березня в коледжі проводиться тиждень циклової комісії викладачів фундаментальних та спеціальних дисциплін спеціальності «Комп’ютерні науки» («Обслуговування програмних систем і комплексів»). 

  Детальніше...


  Відкрите заняття з програмування

  Відкрите заняття з програмування

  16 лютого відбулося відкрите заняття з дисципліни «Алгоритмізація та програмування» (група ЕС-31). Заняття проводила викладач Яцків Л.Ф.

  Метою навчальних занять з фахових дисциплін є формування інтересу до майбутньої професії,  мотивація самостійної дослідницької діяльності, виховання партнерських відносин з викладачами.

  Детальніше...

Циклова комісія фундаментальних та спеціальних дисциплін професійної підготовки спеціальності "Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ"

 • Мігован Геннадій Михайлович

  Мігован Геннадій Михайлович

  Інженер-механік, педагог. Закінчив ЛСГІ (1986), УНСА (1987). Голова циклової комісії. Викладач дисципліни «Сільськогосподарські машини».
  Рінило Ігор Ярославович

  Рінило Ігор Ярославович

  Директор коледжу. Закінчив ЛСГІ (1991). Викладач дисциплін «Машиновикористання в тваринництві», «Машиновикористання в переробній галузі», «Технологія виробництва, переробки і зберігання с/г продукції».
  Петринець Василь Юліанович

  Петринець Василь Юліанович

  Інженер-механік, педагог.Закінчив УІІВГ (1986). Заступник директора з навчальної роботи. Викладач дисципліни «Експлуатація машин і обладнання».
  Винник Петро Миколайович

  Винник Петро Миколайович

  Магістр з механізації сільського господарства. Закінчив ЛНАУ (2000). Заступник директора з практичного навчання. Викладач дисципліни «Сільськогосподарські машини».
  Пісак Тарас Васильович

  Пісак Тарас Васильович

  Магістр з обладнання переробної та харчової промисловості. Закінчив ЛНАУ (2011). Завідувач відділом «Механіка і землевпорядкування». Викладач дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів».
  Дьорка Андрій Ігорович

  Дьорка Андрій Ігорович

  Магістр з механізації сільського господарства. Закінчив ЛНАУ (2009). Завідувач НВМ, викладач дисциплін «Матеріалознавство і ТКМ», «ВСТВ», «Охорона праці».
  Ковба Степан Степанович

  Ковба Степан Степанович

  Магістр з механізації сільського господарства. Закінчив ЛДАУ (1999), ЛНАУ (2008). Методист.Викладач дисциплін «Основи нарисної геометрії та інж. графіка», «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Основи теплотехніки і гідравліки».
  Мацик Орест Васильович

  Мацик Орест Васильович

  Інженер-механік, педагог.Закінчив ЛСГІ (1984). Викладач дисциплін «Правила дорожнього руху», «Будова і експлуатація автомобіля», «Основи керування автомобілем».
  Притула Стефан Володимирович

  Притула Стефан Володимирович

  Інженер-механік.Закінчив ЛСГІ (1990). Викладач дисциплін «Матеріалознавство і ТКМ», «ВСТВ», «Патентознавство».
  Вечерік-Дриженко Вікторія Леонідівна

  Вечерік-Дриженко Вікторія Леонідівна

  Магістр з механізації сільського господарства. Закінчила ЛДАУ (1991), ЛДАУ (2001). Викладач дисциплін «Технічна механіка», «Інженерна механіка».
  Рип’як Ігор Федорович

  Рип’як Ігор Федорович

  Інженер-механік, педагог. Закінчив ЛСГІ (1988). Викладач дисциплін «Ремонт сільськогосподарської техніки», «Технічний сервіс в АПК».
  Божагора Галина Василівна

  Божагора Галина Василівна

  Магістр з механізації сільського господарства. Закінчила ЛНАУ (2007). Викладач дисциплін «Теоретична механіка», «Механіка матеріалів і конструкцій».
  Бальковський Петро Васильович

  Бальковський Петро Васильович

  Магістр з механізації сільського господарства. Закінчив ЛНАУ (2009). Викладач дисциплін «Машини та обладнання для тваринництва», «Машини і обладнання АПК», «Технологія виробництва, переробки і зберігання с/г продукції».
  Савка Назар Романович

  Савка Назар Романович

  Закінчив ЛНАУ (2011). Викладач дисциплін «ПМіЕМ», «Трактори і автомобілі».
  • b_1500_1000_16777215_00_images_CK_M_P1.jpg
  • b_1500_1000_16777215_00_images_CK_M_P2.jpg
 • Відкрите заняття з машин та обладнання для тваринництва

  Відкрите заняття з машин та обладнання для тваринництва

  16 березня 2018 року відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Машини та обладнання для тваринництва» на тему: «Доїння корів та первинна переробка молока», яке підготував і провів у групі М-32 викладач Бальковський Петро Васильович.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з інженерної та комп'ютерної графіки

  Відкрите заняття з інженерної та комп'ютерної графіки

  5 березня 2018 року відбулося відкрите комбіноване заняття з дисципліни «Інженерна та комп'ютерна графіка» на тему «Перерізи. Виносні елементи», яке підготував і провів у групі Е-21 викладач Ковба Степан Степанович.

  Детальніше...

Циклова комісія фундаментальних та спеціальних дисциплін професійної підготовки спеціальності "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК"

 • Словакевич Іванна Стефанівна

  Словакевич Іванна Стефанівна

  Голова циклової комісії. Закінчила Харківський національний аграрний університет ім. Петра Василенка у 2007 році. Викладає дисципліни: «Електричне освітлення та опромінення», «Теоретичні основи електротехніки». Працює в коледжі з 2003 року.
  Стецько Богдан Іванович

  Стецько Богдан Іванович

  Закінчив Львівський політехнічний інститут у 1966 році. Викладає дисципліни: «Електричні машини», «Автоматизація ТП і САК». Працює в коледжі з 1968 року.
  Кушней Надія Дмитрівна

  Кушней Надія Дмитрівна

  Викладач. Закінчила Львівський політехнічний інститут у 1969 році і педагогічний факультет Українсько-сільськогосподарської академії. Викладає дисципліни «Основи електроніки і мікропроцесорної техніки», «Основи автомати». Працює в коледжі з 1969 року.
  Климкович Надія Олексіївна

  Климкович Надія Олексіївна

  Викладач. Закінчила Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію у 1990 році. Викладає дисципліни «Експлуатація та ремонт електроустаткування в АПК», «Електропостачання с.г.». Працює в коледжі з 1983 року.
  Мош Роман Володимирович

  Мош Роман Володимирович

  Заступник директора з адміністративно-господарської роботи. Закінчив Львівський національний аграрний університет у 2008 році. Працює в коледжі з 2004 року.
  Тищенко Олександр Володимирович

  Тищенко Олександр Володимирович

  Завідувач відділенням «Енергетики та комп’ютеризації». Закінчив Львівський національний аграрний університет у 2010 році. Викладає дисципліни: «Електропривод с. г. машин», «Автоматизація ТП і САК». Працює в коледжі з 2011 року.
  Максимич Василь Васильович

  Максимич Василь Васильович

  Лаборант. Закінчив Львівський національний аграрний університет у 2014 році. Викладає дисципліни: «Електротехнологія», «Основи енергозбереження». Працює в коледжі з 2006 року.
  Дунічев Роман Миколайович

  Дунічев Роман Миколайович

  Лаборант. Закінчив Львівський національний аграрний університет у 2017 році. Викладає дисципліни: «Монтаж електрообладнання і систем керування», «Вступ до фаху», «Основи технічної творчості». Працює в коледжі з 2012 року.
  Стасів Тарас Ярославович

  Стасів Тарас Ярославович

  Лаборант. Закінчив Львівський національний аграрний університет у 2013 році. Викладає дисципліну «Електрообладнання та засоби автоматизації». Працює в коледжі з 2014 року.
  Марко Руслан Миколайович

  Марко Руслан Миколайович

  Майстер виробничого навчання. Закінчив Національний університет "Львівська політехніка" у 2017 році. Працює в коледжі з 2017 року.
  • P1.jpg
  • P2.jpg
  • P3.jpg
  • P4.jpg
  • P5.jpg
  • P6.jpg
  • P7.jpg
 • Студенти групи Е-41 на заводі «Галенергобуд»

  Студенти групи Е-41 на заводі «Галенергобуд»

  Під час екскурсії, студенти разом з викладачем Кушней Н. Д., ознайомились з електропостачанням заводу, з технологічним процесом виготовлення залізобетонних конструкцій для високовольтних ліній. Велику увагу на заводі приділяють енергоефективності, зокрема опалення двох будинків – адміністративного та лабораторного корпусу здійснюється від теплових помп.

  Детальніше...


  Екскурсія на видавничий дім «Укрпол»

  Екскурсія на видавничий дім «Укрпол»

  Студенти групи Е-41, разом з викладачем Словакевич І. С. відвідали екскурсію в видавничий Дім «Укрпол». Студенти ознайомились з виготовленням оригінал-макетів до готової продукції, побачили відвантаження готової продукції замовнику.  Фірма «Укрпол» заслужила авторитет багатьох замовників і налагодила партнерські зв'язки з відомими українськими та іноземними виробниками алкогольних та безалкогольних напоїв, харчової та фармацевтичної промисловості, рекламними агенціями тощо.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з дисципліни «Електропостачання»

  Відкрите заняття з дисципліни «Електропостачання»

  17 травня 2018 року в аудиторії №9 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Електропостачання» на заочному відділенні в групі Е-31, яке провела викладач Стрийського коледжу Львівського НАУ Климкович Н. О. на тему: «Проводи та кабелі», під час якого були використані мультимедійна установка, діючі експонати та макети.

  Детальніше...


  Відкрите заняття з ел. освітлення та опромінення

  Відкрите заняття з ел. освітлення та опромінення

  26 квітня відбулося відкрите заняття у групі Е-31 з дисципліни: «Електричне освітлення та опромінення», яке провела викладач Стрийського коледжу Львівського НАУ Словакевич І.С. Тема лекції: «Газорозрядні джерела випромінювання».

  Детальніше...


  Нові знання і практичні навики

  Нові знання і практичні навики

  28 березня студенти групи Е-31 з викладачем Кушней  Н. Д. і лаборантом Марком Р.М. провели екскурсію на диспетчерський пункт та на електричну підстанцію  Стрийського РЕМу.

  Детальніше...


  Екскурсія на виставку “ЕЛЕКТРИКА 2018″

  Екскурсія на виставку “ЕЛЕКТРИКА 2018″

  22 березня 2018 року у місті Львів відбулася виставка “ЕЛЕКТРИКА 2018″.

  Студенти групи Е-31 із викладачем Словакевич І.С. і майстром виробничого навчання Марком Р.М. відвідали виставку.

  Детальніше...

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.