Загальна інформація

~ інформація про бібліотеку коледжу ~

У четвер, 3 червня 2021 р., в нашому освітньому закладі  відбувся круглий стіл на тему: «Праця в житті людини». Цей захід було проведено в рамках тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін. Учасниками його стали Вишневська Романа Любомирівна, начальник Стрийського міськрайонного центру зайнятості, здобувачі освіти груп ОФ 11 і 31 та викладачі Стрийського фахового коледжу ЛНАУ.


Днями у Стрийському фаховому коледжі Львівського національного аграрного університету в рамках тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін відбулася науково-практична конференція на тему: "Кооперація: вчора, сьогодні, завтра".


26 березня 2021 р. був проведений круглий стіл на тему «Легальна зарплата сьогодні - гідна пенсія завтра».


24 березня 2021 року в Стрийському фаховому коледжі Львівського НАУ були проведені два відкриті заняття у групі Ф-31 викладачами циклової комісії обліково-економічних дисциплін Дмитрів А. І. та Стасів Н. Б.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НУП або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.