Загальна інформація

~ інформація про бібліотеку коледжу ~


Мета проведення конференції: сприяння професійному розвитку педагогів та підтримка і розвиток наукової діяльності студентів.

З метою обміну досвіду в ній взяли участь понад двадцять учасників, зокрема і  представники Стрийського коледжу Львівського НАУ: директор коледжу Рінило І. Я., заступник директора з адміністративно-господарської роботи Мош Р. В., завідувач відділенням «Механіки та землевпорядкування» Пісак Т. В., завідувачка відділенням «Економіки, права та туризму» Здирок М. А.

Протягом перебування в місті Пружани представники нашого коледжу мали нагоду відвідати  визначні місця, зокрема: палац Пусловських, Пружанський палацик та музей Тадеуша Костюшки, а також ознайомитися з виробничою та матеріально-технічною базою ВАТ «Журавлине» та Пружанського молочного комбінату, здобути нові знайомства та  перейняти відповідний досвід.


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.