Освітній процес

~ нормативні документи, що стосуються освітнього процесу ~

Герої не вмирають

20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні у Стрийському коледжі ЛНАУ відбувся вечір-реквієм «Герої не вмирають», присвячений 4 річниці трагічних подій на Київському майдані. Викладач історії О.М. Бекетова відтворила хронологію подій від 21 листопада 2013  року по 20 лютого 2014 року і наголосила, що вони торкнулися кожного свідомого українця і вплинули на них. Ми низько схиляємо голови перед пам`яттю тих, хто віддав за волю України найдорожче – своє життя. – сказала вона.

На екрані змінювалися одна за одною світлини подій Революції гідності, а ведучі вечора Собко Максим і Бугай Ірина хронологічно згадали їх. Славним героям України була присвячена пісня «Ангели майдану» у виконанні студента групи М-42 Демківа Ярослава. З уст студентів Зозуляк Ксенії, Івасіва Станіслава, Дмитріва Святослава та Ханаса Максима пролунали патріотичні вірші.

Викладач історії М.М. Суділовська підготувала виставку літератури з піснями і віршами, які були написані на Майдані та світлини Героїв Небесної Сотні. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих героїв. Символічною  була музична композиція «Ми за мир» у виконанні студентського народного ансамблю народного танцю «Первоцвіт» (керівник О. Берездецька), яка символізувала пам`ять про героїв і віру в неодмінну перемогу.

Гостями виховного заходу були ветерани АТО, учасники бойових дій на Сході України Ю.Я. Хан, І.П. Барабаш  та колишні студенти коледжу М.Ф. Боб`як  та І.В. Угера, вони поділились спогадами по бойові дії, згадали своїх побратимів, які віддали життя за Україну і закликали молоде покоління пам`ятати про них, як приклад відданого служіння своїй Батьківщині.

Цього не можна забути, - сказав директор коледжу І.Я. Рінило, - минуть роки, проте пам'ять про наших героїв не вмре, вона житиме в серцях українців, бо Герої не вмирають! Слава Україні!

Н.Д. Федитник – викладач історії,

голова МО кураторів груп Стрийського коледжу ЛНАУ.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.