Детальніше...

Енергетична галузь залишається однією з найбільш престижних та стабільних на ринку праці. Хочете дізнатися більше про можливості професійного та особистісного  розвитку, історію електрифікації Львівщини? До Вашої уваги рубрика Життя "Львівобленерго". Приєднуйтесь! Буде цікаво!

Першу електростанцію загальноміського значення збудували у 1894 році. Втім, якби не фатальна помилка керівництва кінного трамваю, її поява у Львові могла б затягнутися на невизначений час.

«Ставтесь до підлеглих дбайливо і не грайте з ними в карти!», – цікаві факти з життя львівських енергетиків першої половини 20 століття

Пропонуємо Вашій увазі найцікавіші витяги з лекції Андрія Крижанівського, яку автор книжки «Історія електрифікації Львівщини» прочитав для учасників зборів Ради Оптового ринку електричної енергії України у вересні цього року. Лекція настільки сподобалась слухачам, що ті навіть запропонували провести її в Києві.

У ПрАТ «Львівобленерго» в 2010 році було створено представницький орган об’єднання молодих працівників – Раду молодих енергетиків (РМЕ). Завданням Ради є сприяння в інтелектуальній, соціальній, екологічній, науковій, інноваційній та іншій творчій діяльності молодих енергетиків.

Яким парадоксальним не здавалось би поєднання цих двох цілком різних установ, все ж їхня історія тісно перепліталася упродовж довгих десятиліть. Перша міська електростанція у Львові на вул. Сахарова була збудована у 1894 р. До 1900 року до неї була приєднана лише тягова електромережа трамваю. Нові акценти в розвитку енергетики у Львові появилися одночасно з потребою електрифікації міського театру.

Для працівників «Львівобленерго» створені умови як для продуктивної праці, так і для активного і здорового дозвілля. Енергетики займаються спортом, влаштовують різноманітні змагання, а ще — разом вболівають за «Енергію», одну з найкращих футзальних команд України. 

Сторінка 1 із 2

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.