Я проживаю в 3 кімнатній (приватизованій) квартирі з 2004го року, разом із своїм рідним дідом 1925 р.н., інвалідом ВВВ 2 групи. 1,5 роки тому, дід мені дарував 1/2 цієї квартири (та прописав у себе), а другу половину квартири заповів моїй сестрі (своїй онучці, яка з ним ніколи не проживала та прописана в іншому місці.) Мало того, моя сестра неодноразово приходить до нас і провокує конфлікти зі мною, на що було написано заяву в міліцію. Чи можу я оскаржити спадок на дідове майно та заповіт на 1/2 квартири моєї сестри, приймаючи до уваги, що крім сестри ще на спадок претендує моя мати? Як краще це зробити? У сестри є неповнолітня дитина, але всі вони мають місце для проживання окремо, де і прописані. Чи можу я якимось чином (через суд наприклад, тому що квартира є неподільним майном для нас з сестрою) отримати чи відсудити всю квартиру?
Чи можу, і як отримати недоотримані кошти у банку по картковому пенсійному рахунку по довіреності виконаної та завіреної російським нотаріусом?
Не раз було таке, що в магазині продавці чи охоронці забороняли фотозйомку. На які закони посилатися, щоб довести, що фотографувати можна і їх дії не правомірні?
Я захистився за матір, вдарив чоловіка ногою в живіт і він написав заяву до суду. Що мені суд може присудити?
Автомобіль купувався по дорученню і використовувався 2 роки, потім виникла потреба зняти його з реєстрації та поставити в іншій області. В МРЕВ ДАІ виникли проблеми при перевірці номера кузова і машину забрали на стоянку. Що мені як власнику потрібно робити? Чи мають вони право забрати машину назавжди? Машина в угоні не числиться.
Я хочу купити квартиру, але її власник сидить в тюрмі. Чи можу я здійснити дану угоду і які документи необхідно мати продавцю і мені для цього?
Якщо чоловікові зараз дадуть на загальних підставах земельну ділянку під індивідуальне будівництво в селі, то він вже не зможе отримати другу як учасник АТО? Чи можливо таке щоб замість 6 чи 8 соток,які гарантовано отримає на загальних підставах отримати 10 чи 15 соток в селі як учаснику АТО?
У разі переходу на пенсію у зв’язку з втратою годувальника чи обов’язково подавати нові довідки про заробітну плату померлого чоловіка або можливо скористатися документами про заробіток, наявними в його пенсійній справі?
Чи може роботодавець звільнити працівника, який не виходить на роботу в районі проведення антитерористичної операції за прогул?
Щодо застосування ст.19 Закону України “Про відпустки” в частині надання додаткової соціальної відпустки одинокій матері
powered by smfaq

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.