Чи можу я подати колишнього чоловіка на аліменти, якщо розлучені ми 8 років тому, у нас є дочка 14 років? Якщо так, то за який період можна отримати аліменти, і в якій відповідно до закону сумі та за який період?
Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім’ї?
На підприємстві платять аліменти за батька дитини, з його зарплати. Але мати їх не отримує і вони постійно повертаються. Що в такому випадку робити батьку?
Як що я доглядаю за старою людиною, уклавши договір довічного утримання, чи я можу виїхати за кордон?
Я не оплатила вчасно кредит і банк грозить, що подасть до суду. Сплатити просрочку зможу лише через тиждень. Що робити?
Чи має право воєнкомат брати в ЗСУ якщо призовник навчається в ПТУ на денній формі, йому 20 років?
Я, працювала в банку 4 місяці потім пішла у декретну відпустку, згодом мені виплатили грошову допомогу. Зараз дитині 1,6 місяців, ми чекаємо на другу дитинку, я на 3 місяці вагітності, тобто декрет накладається на декрет. Чи буде виплачувати мені банк допомогу за другу дитину? Чи вони просто продовжують термін декрету і все? Можливо потрібно вийти зараз на якийсь час на роботу, щоб була грошова допомога? Згідно яких умов діяти?
Чи мають право на оплачувану відпустку учасники бойових дій та інваліди війни ?
Чи підлягає оплаті «лікарняний», виданий у день звільнення ?
Доброго дня! Мобілізований ще 19.03.2014 року працівник повернувся 17.03.2015 року з довікою про те, що він залишається на контракт.Чи мають право його звільнити згідно п.3 ч. 1 ст. 36 КЗпП України?
powered by smfaq

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.