Понеділок, 03 червня 2019 12:33

Науково-теоретична студентська конференція

30 травня 2019 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася XVII науково-теоретична студентська конференція «Проблеми правового регулювання в сучасній Україні».

У даній конференції взяли участь студенти спеціальності «Право», а саме: Волчанський А. І., Герич А. Р., Дмитрів С. Б. у супроводі викладача Левкович І.С. Студенти виступили з такими темами: «Проблема забруднення водних джерел в Україні в аспекті порушення права на чисте довкілля», «Незаконна вирубка лісів як порушення права на безпечне для життя і здоров’я довкілля», «Нелегальний видобуток бурштину – порушення права людини на безпечне довкілля». В ході конференції студенти отримали нові знання та наснагу до науково-пошукової роботи.

Детальніше в цій категорії: « «Бути другом чи мати друга?»

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.