Четвер, 06 червня 2019 09:31

Екскурсія до відділку поліції

31 травня у Стрийському відділі поліції побували студенти гр. П-31 з куратором Кухар О.М. Екскурсію у відділок поліції для наших студентів організував місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Офіцери поліції Надія Хомин, Лілія Дячишин  та Юрій Гориславський  розповіли юним гостям про особливості роботи експертів-криміналістів, завдання, які стоять перед   працівниками ювенальної превенції.
"Основне наше завдання - уберегти дітей від небезпечних ситуацій,  запобігти кримінальним правопорушенням. Водночас, кожен з нас  має пам'ятати, що  життя і здоров'я - безцінне. І наша безпека залежить від кожного з нас, від  нашої поведінки, наших вчинків на дорозі, на вулиці чи у місцях відпочинку. Кожен з нас має дбати про  власну безпеку", - наголосила Надія Хомин.

Під час екскурсії студенти мали змогу переконатись у важливості професії – правоохоронець, та в правильності вибору свого майбутнього фаху.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.