Середа, 29 травня 2019 16:51

Ксенія Зозуляк – призер конкурсу

У День вишиванки, 16 травня, в актовій залі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного і ресторанного сервісу відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад і конкурсів із керівництвом облдержадміністрації та обласної ради.

Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету в цьому заході представили Зозуляк Ксенія, студентка групи П-22, яка у фінальному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка посіла почесне ІІІ місце, та Баран Наталія Іванівна, викладач української мови та літератури. Під час зустрічі переможцям і педагогічним працівникам Любомира Мандзій, директор Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, вручила подяки і премії за їхні досягнення.

Бажаємо Ксенії Зозуляк успіхів і нових перемог!

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.