Вівторок, 14 травня 2019 20:12

Англомовний табір CASTLE Camp

Цих вихідних, 3-5 травня, у приміщенні Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету відбувся підготовчий етап англомовного молодіжного табору CASTLE Camp. На тренінгу зібрались Волонтери Корпусу Миру США в Україні та Львівського обласного молодіжного центру з метою розробки програми та напрацювання матеріалів.

Учасники тренінгової програми скористались можливістю відвідати музеї, майстерні та навчальні кабінети коледжу, а також поспілкуватись з заступником директора  Василем Юліановичем Петринцем і викладачем англійської мови Олесею Миколаївною Комаричко, яка також відповідає за співпрацю з Волонтером Корпусу Миру США в Україні Скотом Еверестом Карпентером. Вони ознайомили всіх з організацією роботи коледжу та можливостями, які він відкриває для студентів.

Сам табір відбудеться вже цього літа (1-9 липня 2019 року) у м. Отроків Хмельницької області.

Організатори та учасники проекту приємно вражені досягненнями коледжу та щиро вдячні за співпрацю та гостинність.

Детальніше в цій категорії: « Відкрите заняття з англійської мови

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.