Середа, 10 квітня 2019 08:27

Регіональна олімпіада зі спеціальності «Агроінженерія»

З 3 по 4 квітня 2019 року у Львівському національному аграрному університеті на факультеті механіки та енергетики була проведена регіональна Олімпіада зі спеціальності «Агроінженерія» серед студентів випускових курсів ОС «Молодший спеціаліст» навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації. 

Програма Олімпіади охоплювала теоретичну та практичну частини, в яких студенти проявляли свої знання, уміння та професійні навички в плані підготовки до роботи, експлуатації, сервісного обслуговування і ремонту сучасної вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки, зокрема посівних машин Ельворті, Mater Macc, Horsch і мобільних енергетичних засобів фірми John Deere.

До складу конкурсного журі входили представники компанії Continental Farmers Group та Львівського НАУ.

Участь в Олімпіаді взяли 8 команд, зокрема: Екологічний коледж ЛНАУ, Стрийський коледж ЛНАУ, Золочівський коледж ЛНАУ, Мирогощанський аграрний коледж, Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету, Вище професійне училище №71 (м. Кам'янка-Бузька), Червоненське вище професійне училище, Рогатинський державний аграрний коледж.

В підсумку команда Стрийського коледжу Львівського НАУ  посіла ІІ місце і була нагороджена Диплом ІІ ступеня.

Колектив коледжу висловлює щиру подяку декану факультету "Механіки та енергетики" Ковалишину Степану Йосифовичу за організацію та проведення регіональної олімпіади.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.