Середа, 20 березня 2019 18:18

Відкрите заняття з комп’ютерної графіки

19 березня, згідно плану тижня циклової комісії фундаментальних та спеціальних дисциплін спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», викладачем Каличак Оксаною Іванівною було проведене відкрите заняття з комп’ютерної графіки в групі К-31.

Тема заняття : «Програма векторної графіки Corel Draw . Розробка макету візитної картки». Практичне заняття було надзвичайно змістовним, пізнавальним. Оксана Іванівна  поєднала традиційні та  сучасні технології навчання. Пояснення матеріалу супроводжувалость демонстрацією слайдів.  Викладач залучила багатьох студентів до розробки інформаційних презентацій та відеоматеріалів.  Результатом виконання практичної роботи стали візитні картки на різну тематику.  Присутні на занятті викладачі відзначили високу активність студентів, їх вміння самостійно застосовувати теоретичні знання на практиці. Для закріплення знань викладач застосувала комп’ютерне тестування.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.