Понеділок, 18 березня 2019 17:38

Відкрите заняття з дисципліни «Креслення»

6 березня 2019 року відбулося відкрите комбіноване заняття з дисципліни «Креслення» на тему «Прості розрізи», яке підготувала та провела у групі А-11 викладач Божагора Галина Василівна.

Заняття було проведене за чітко розробленим планом, складеним відповідно до навчальної та робочої програм. Викладач майстерно використав унікальні можливості дисципліни для розвитку просторової уяви та мислення на основі сприйняття й оперування графічною інформацією.

Розроблене методичне забезпечення, досвід та володіння матеріалом дозволило викладачеві провести заняття на високому рівні, активізувати увагу й роботу студентів під час виконання графічної вправи та спрямувати їх навчальну діяльність у необхідному руслі, отримати позитивні відгуки від колег.

Науковість і доступність, виділення головного та систематизація знань через міжпредметні зв’язки, оптимальність використання методів та прийомів навчання – це складові високої якості знань, умінь і навичок студентів за підведеними результатами.

Демонстрація в кінці заняття виконаних робіт – яскравий приклад того, що студенти добре розуміють: конкурентоздатність на ринку праці в недалекому майбутньому значною мірою залежить від глибини та обсягу засвоєних знань і навичок сьогодні.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.