Понеділок, 11 березня 2019 09:02

Відкрите заняття з української мови

У вівторок, 5 березня 2019 року, на ІІІ парі у групі Т-11 викладачем української мови та літератури  Наталією Іванівною Баран  проведено відкрите заняття з української мови на тему: «Уживання великої літери. Правила перенесення слів з рядка в рядок».

Епіграфом відкритого заняття стали слова Олександра Підсухи: «…Розвивайся й далі, мово наша рідна, і про нас нащадкам вістку донеси», якими викладач звернулася до  студентів і наголосила на необхідності вивчати українську мову та у житті стати людьми  з великої літери.

Метою даного заняття було узагальнити та систематизувати знання студентів із правопису великої літери, правил перенесення слів з рядка в рядок; розвивати вміння узагальнювати матеріал, уважність та спостережливість студентів, формувати правописні вміння; виховувати у студентів толерантність, повагу до рідної культури, історії й мови. Відкрите заняття Наталія Іванівна провела  у формі комбінованого з використанням різних методів, зокрема пояснення, бесіда, робота з підручником, виконання вправ, тестів, робота в парах, демонстрація презентації, конспектування.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.