Субота, 23 лютого 2019 14:28

Обласна науково-пошукова студентська конференція

20 лютого у Львівському коледжі індустрії моди КНУТД відбулася обласна науково-пошукова студентська конференція на тему «Економічна теорія та економічна політика: сьогодення та перспективи розвитку».

Метою конференції було обговорення  актуальних проблем економічної теорії, сучасних проблем економічної політики та практики господарювання, впливу держави на економіку для забезпечення соціально-економічного розвитку України.

Від Стрийського коледжу Львівського НАУ у конференції приймали участь троє студентів, а саме: Дмитрів Степан студент групи ОФ-31, який виступав із доповіддю на  тему «ТРУДОВІ РЕСУРСИ, ЯК ОСНОВНИЙ ЧИННИК ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ» (науковий керівник Борис В.М), Штефанець Роксолана студентка групи ОФ-21 – «КРИПТОВАЛЮТА: ГРОШІ МАЙБУТНЬОГО ЧИ МИЛЬНА БУЛЬКА» та Штокало Юліана студентка групи ОФ-31 – «11 КРОКІВ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ УКРАЇНИ» (науковий керівник Пилипенко Л. О.).

Учасникам конференції були вручені сертифікати, а науковим керівникам – подяки за підготовку студентів до участі в обласній науково-пошуковій студентській конференції.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.