Субота, 02 лютого 2019 11:50

Ми вистояли тоді, щоб ви боролися сьогодні…

29 січня 2019 р. ми вшанували події кінця січня 1918 р., коли студенти молоді хлопці – цвіт української нації, власною кров’ю вписали нову сторінку в історію бій під Крутами.

З доповіддю виcтупила викладач історії Боляк О.В., яка наголосила, що бій під Крутами – це героїчна і водночас трагічна подія нашої історії, що знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та боронити її від ворогів .

У ході проведення заходу було переглянуто документальні кадри відеофільму, «Лист без конверта». Викладач історії Федитник Н.Д. розповіла про вшанування пам’яті героїв Крут у Незалежній Україні і закликала низько схилити голову у пам'ять про тих, хто боронив її незалежність ціною власного життя.

У виконанні студентів коледжу: Дмитріва Святослава (гр.П-21), Маркової Світлани (гр.П-21), Жовнірів Лілії (гр.К-21), Мирдака Мар’яна (гр.Е-41), прозвучали патріотичні вірші. Студент групи Е-41 Попович Сергій поділився спогадами про поїздку на Крути у 2016 році студентів і викладачів коледжу.

Присутні оглянули книжково–ілюстративну виставку «Крути – наш біль, наше горе», яку презентували працівники бібліотеки.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.