П'ятниця, 26 жовтня 2018 08:56

«ЗНО-2019: формат та особливості підготовки»

20 жовтня  2018 року у Стрийському коледжі ЛНАУ відбулася зустріч адміністрації коледжу, педагогічних працівників із батьками студентів ІІ курсів, на якій розглядалися питання  проведення ЗНО.

Директор коледжу Ігор Ярославович Рінило у своєму виступі наголосив, що  у 2019 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту. Як оцінки за ДПА буде зараховано результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи або частини з них (залежно від навчального предмета).

Заступник директора з навчальної роботи Петринець В.Ю. ознайомив присутніх з  Наказом МОН від 22 серпня 2017 року № 1224 про  затвердження Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти. Також наголосив, що у коледжі діють підготовчі курси з української мови та математики.

Відповідальними за проведення ЗНО у коледжі є викладачі Ситор О.О. та Мельник М.А., які розповіли батькам про процедуру реєстрації на ЗНО , порядок проведення  та особливості підготовки до ЗНО. Зокрема наголосили, що на сайті коледжу можна ознайомитися зі всіма документами, новинками про ЗНО-2019 та пройти онлайн-тестування.

Голова циклової комісії
соціально-гуманітарних дисциплін
О.О.Ситор

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.