Четвер, 14 червня 2018 11:03

Гран-прі в студентки Стрийського коледжу

В актовій залі коледжу відбулась церемонія вручення нагород за підсумками ІІІ Всеукраїнського літературно-поетичного конкурсу-фестивалю «Українське християнство – світло та сіль для народу України». Запрошені учасники та організатори конкурсу, студенти перших курсів, викладачі, куратори груп, заступники директора Стрийського коледжу ЛНАУ Петринець В. Ю. та Маркова Л. М.

Голова Львівського осередку Спілки християнських письменників України, організатор та призер цього конкурсу Марія Звіришин повідомила, що серед 45 учасників з усієї України найвищу нагороду у цьому престижному конкурсі отримала студентка групи Ес-41 Стрийського коледжу ЛНАУ Світлана Левицька.

Їй було вручено грамоту, подяку а також диплом «Молода надія» і найголовніше статуетку Гран-прі конкурсу. Світлана натхненно прочитала свої вірші, а присутні нагородили її гучними оплесками.

Викладач Захарків І. В. розповіла про діяльність студії «Первоцвіт», яка діє в коледжі і запросила талановитих студентів до участі в конкурсах.

Член журі поетичного конкурсу фестивалю Цехоня І. В. розповіла про наймолодших учасників удостоєних диплому «Молода надія». Серед них учениця Стрийської гімназії ім. Андрея Шептицького Анна Міштурак, яка зачитала в залі твір «Скрипка ніжністю ридала», за який отримала грамоту і диплом.

На завершення Марія Звіришин подякувала всім за сприяння в організації конкурсу, а зокрема вручила особисту подяку директору коледжу Рінилу І. Я. і прочитала свій твір «Творіння з творінь», який отримав перше місце в номінації «Мала проза».

Ірина Цехоня, викладач Стрийського коледжу ЛНАУ

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.