Середа, 09 травня 2018 09:43

Відкрите заняття з української літератури

«Ця дівчина не просто так, Маруся.

Це – голос наш. Це – пісня. Це – душа!»

У  понеділок,  7  травня  2018 року, викладачем Бунько С.М. було проведено  відкрите  заняття з української літератури у групі П-11 на тему: «Роман у віршах «Маруся Чурай» Ліни Костенко – перлина української літератури ХХ століття».

Під час заняття студенти досліджували історико-фольклорну основу написання роману, жанрову специфіку, тему, ідею, проблематику твору та аналізували образи головних героїв.

Присутні на занятті викладачі під час обговорення відзначили високий рівень володіння викладачем матеріалу та науковість його викладу. Бунько С.М. використовувала як традиційні методи проведення заняття, так і новітні: бесіду, міні-диспут, випереджаюче вивчення, «хвилинку вільнодумства «Якби я був письменником…», «фішбоун» та ін. Студенти, які заздалегідь готувалися до заняття, як результат своєї роботи представили вікі-стіннівку «Мова роману «Маруся Чурай», ментальні карти, буктрейлер, віртуальну подорож «Чути голос віків», скрайбінг «Із родини йде життя людини». Зворушили присутніх виступи «героїв» роману – Гриця (студент гр. П-11 Дмитрів Святослав) та Марусі (студентка П-11 Зозуляк Ксенія).

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.