Четвер, 12 квітня 2018 19:36

Нові знання і практичні навики

28 березня студенти групи Е-31 з викладачем Кушней  Н. Д. і лаборантом Марком Р.М. провели екскурсію на диспетчерський пункт та на електричну підстанцію  Стрийського РЕМу.

Старший диспетчер Козак А. Я. розповів студентам про електропостачання міста та району, про обладнання і роботу диспетчерської, про ведення диспетчерської документації, про права і обов’язки диспетчерів та членів електромонтажних бригад.

29 березня студенти цієї ж групи відвідали весняний форум 2018 у м. Львові, де ознайомилися з новими розробками вітчизняних і німецьких вчених по енергозбереженню. Студенти нашого коледжу, разом з іншими учасниками виставки, взяли участь у конкурсі на краще знання електротехнічних дисциплін. Переможцем став студент  групи Е-31 СКЛНАУ  Попович Сергій.

30 березня студенти групи Е-41 і Е-42 з викладачем Словакевич І.С. відвідали екскурсію на диспетчерський пункт на електричну підстанцію  №17 Стрийського РЕМу.

Романишин Ігор Васильович, начальник служби підстанцій 35 кВ і вище ПАТ «Львівобленерго» розповів студентам про електропостачання міста та району, про обладнання, трансформатор і роботу електромонтерів.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.