Субота, 10 березня 2018 11:54

Відкрите заняття-екскурсія з історії України

7 березня 2018 року викладач історії Бекетова О. М. провела відкрите заняття-екскурсію на тему «Українські січові стрільці». Студенти групи П-11 відвідали музей історії УСС, який створено у коледжі 3 вересня 2014 року до сторіччя прийняття присяги УСС у м. Стрий.

В ході заняття відзначились студенти Волчанський Артур, Маркова Світлана, Гиряк Роман, Матійків Іван. Студенти ознайомилися з  елементами побуту січових стрільців, зразками зброї, галереєю визначних постатей стрілецького руху. Центральне місце музею відведено відображенню бою на горі Маківка. Січові стрільці займались культурно-освітньою роботою. Цей напрям відображено у пресовій кватирі. Українські січові стрільці були першим військовим формуванням в Галичині на початку ХХ ст. Вони високо підняли прапор боротьби за українську державу.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.