Понеділок, 19 лютого 2018 13:21

Відкрите заняття з програмування

16 лютого відбулося відкрите заняття з дисципліни «Алгоритмізація та програмування» (група ЕС-31). Заняття проводила викладач Яцків Л.Ф.

Метою навчальних занять з фахових дисциплін є формування інтересу до майбутньої професії,  мотивація самостійної дослідницької діяльності, виховання партнерських відносин з викладачами.

Майбутні програмісти, а сьогодні ще студенти 3 курсу спеціальності «Обслуговування програмних систем і комлексів» знайомилися з засобами створення головного та локального меню типових Windows-додатків засобами Delphi. Студенти демонстрували свої розробки, активно відповідали на питання викладача, розв’язували практичні задачі, працювали в середовищі програмування. На заняття використовувались сучасні технічні засоби навчання.

В результаті більшість студентів показали достатньо високий рівень знань з дисципліни, вміння та навички в практичному програмуванні, під час роботи панувала демократична та комфортна атмосфера.

Детальніше в цій категорії: Конкурс презентацій »

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.