Вівторок, 06 лютого 2018 13:46

Прощання з колядою з хором «Світанок»

Вже стало традицією наших українців прославляти Бога колядою не тільки під час Різдвяних свят, але й по закінченні їх.

Неділя 04.02.2018 р. запам`яталась жителям с. Станків, які в церкві Пресвятої Трійці, де настоятелем є о. Ігор Гілецький, слухали колядки, віншування народного хорового колективу «Світанок» Стрийського коледжу ЛНАУ під керівництвом музкерівника Галини Петрів.

Прекрасне звучання колядок зворушило всіх присутніх в церкві. А гості з м. Стрий не тільки «привезли» колядки, на пам'ять про цю зустріч адміністрація коледжу в особах директора Рінила І. Я., заступника директора з навчальної роботи Петринця В. Ю., заступника директора з виховної роботи Маркової Л. М. подарувала ікону Пресвятої Богородиці з дитятком на руках та сувенір, щоб зустріч запам'яталась надовго.

Енергійний національно свідомий о. Ігор Гілецький, в свою чергу роздав учасникам хору маленькі іконки Богородиці як подяку за чудове виконання колядок.

Настрій від цієї теплої  зустрічі передався всім учасникам хору, бо коляда ще звучала в автобусі, коли повертались додому.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.