Понеділок, 05 лютого 2018 12:00

Прощання з колядою разом з хором «Каменяр»

Різдвяні свята, які так люблять і малі, і дорослі, добігають кінця, і тому так приємно і велично ще раз, разом, поколядувати і подякувати Всевишньому, попросити Божого благословення дочекатись у мирі та злагоді, здоров’ї та радості наступного Різдва.

Саме тому,  31 січня 2018 року до Стрийського коледжу ЛНАУ з концертною програмою завітав муніципальний чоловічий хор «Каменяр». Керівник хору «Каменяр» та заслужений діяч мистецтв України Степан Целюх привітав глядачів. Його щирі слова і вітання надали святу особливого значення. А далі звучали колядки – відомі та традиційні, нові і майже забуті, але в новому, сучасному аранжуванні.

На завершення концерту директор коледжу Ігор Ярославович Рінило  подякував за теплу і щиру коляду, за вагомий внесок у розвиток хорового мистецтва, активну творчу діяльність та популяризацію української пісні серед молоді. Наголосив, що муніципальний чоловічий хор «Каменяр» можна сміливо назвати колективом українського музичного і культурного відродження.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.