Неділя, 04 лютого 2018 13:58

Ми другі по Україні

За результатами фіналу ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2017» наш навчальний заклад  посів почесне ІІ місце серед 15 учасників фіналу, набравши понад 232 тис. голосів онлайн голосуванням. Нагородження відбулося 16 січня 2018р. у м. Київ, де в присутності в.о. директора НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» Іщенко Т.Д., представників агробізнесу та призерів фіналу конкурсу,  була вручена грамота студенту групи М-42 Демківу Я.В. та цінні подарунки від спонсорів. А також була вручена подяка, керівнику проекту коледжу (заступнику директора з НВР) Виннику П.М. за перемогу та високий рівень під час підготовки матеріалів і творчий підхід.

Отож, адміністрація коледжу та студенти надзвичайно вдячні організаторам цього конкурсу, за підхід, креативність і методику зацікавлення наших студентів, стосовно проходження виробничої практики, яка у свою чергу доповнює попередньо набуті теоретичні знання.

Дякуємо усім за активну підтримку!

Джерело фото: AgroPortal.ua

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.