Версія для друку
Середа, 31 січня 2018 15:57

Вшановуємо пам'ять героїв Крут

29 січня 2018 року студенти Стрийського коледжу ЛНАУ у стрілецьких формах прибули на станцію Стрийського залізничного вокзалу, щоб взяти участь у акції, присвяченій 100-річчю битви біля станції Крути на Чернігівщині. Студенти виконали гімн України, патріотичні пісні. Вірші пам'яті героїв Крут прочитав студент групи Ес-31 Станіслав Івасів. Викладач історії України СК ЛНАУ Бекетова О.М. дала аналіз історичній обстановці на передодні бою, а також розповіла про хід битви і її наслідки для українського народу.

Усі студенти коледжу після пар зібрались на панахиду за полеглими студентами під Крутами. Запалені свічки студенти поставили до підніжжя статуї Матері Божої, як символ подяки, шани і пам'яті героям Крут.

Трагічна загибель студентського куреня стала взірцем патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.

Директор коледжу Рінило І.Я., у своєму виступі наголосив, що крутянці стали прикладом для сьогоднішніх поколінь - герої Небесної сотні, кіборгів, захисників України від російської агресії на Сході України.

Подвиг українських студентів і гімназистів став символом національної честі і гідності, надихав майбутні покоління відстоювати незалежність нашої української держави.

Схожі матеріали (за тегом)