Середа, 11 жовтня 2017 07:55

Любімо Батьківщину, корімося її законам!

Із такою настановою з 2 по 7 жовтня 2017 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень циклової комісії правових дисциплін, присвячений Дню юриста. 

Впродовж тижня викладачами комісії, очолюваної Яцентюк С.Я., було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів з метою популяризації обраної спеціальності, а саме: відвідини Стрийського міськрайонного суду, круглий стіл зі службовцями Управління Пенсійного фонду у м.Стрий і Стрийському районі, бесіда з представниками Стрийського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області ,  та диспут з представниками Центру надання безоплатної правової допомоги.  Під час тижня студенти мали змогу переконатись у важливості професії – юрист, та в правильності вибору свого майбутнього фаху.

Прокоментувати:

Обов'язково вкажіть Ваше ім'я та e-mail. HTML-код не допускається.

Наші контакти

82400, Україна, Львівська область, м.Стрий, вул. Львівська, 169

(03245) 5-20-02, (03245) 5-53-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2015-2018 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.