Друк

Студентська наукова конференція

23 травня 2017 року у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбулася студентська наукова конференція «Соціокультурні процеси в Україні у ХХІ столітті». Організатори  наукового заходу, викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, мали на меті створити комунікативний простір для обговорення актуальних проблем державотворення в Україні на сучасному етапі, витоків та шляхів подолання сучасних викликів і загроз українській державності, стан мовної політики та соціокультурні процеси.

На пленарному засіданні виступили: Рінило І.Я. – директор Стрийського коледжу ЛНАУ; Козак Р.В. – голова Стрийської районної ради; Войтович М.П. – заступник голови Стрийської районної ради; Цуцуп Г.В. – директор Стрийської районної бібліотечної системи; Сьомачок І.Б. – завідувач Стрийського районного методичного кабінету; Бандера О. – директор музею ім. С.Бандери в с. Воля Задеревацька, онука Степана Бандери; Цехоня І.В. – голова Стрийської районної організації Союзу Українок.

Конференція працювала за такими напрямами: «Загрози та виклики для української державності у ХХІ столітті», «Мовна політика в Україні у ХХІ столітті», «Соціокультурні процеси в сучасній Україні».

У роботі конференції взяли участь студенти Львівського національного аграрного університету, Екологічного коледжу Львівського НАУ, Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ, Самбірського технікуму економіки та інформатики і Стрийського коледжу ЛНАУ.

DSC_0116.jpg DSC_0120.jpg DSC_0123.jpg

DSC_0127.jpg DSC_0128.jpg DSC_0131.jpg

DSC_0135.jpg DSC_0138.jpg DSC_0154.jpg

DSC_0155.jpg DSC_0160.jpg DSC_0168.jpg

DSC_0169.jpg DSC_0175.jpg DSC_0177.jpg