Протоколи

~ протоколи приймальної комісії ~

Відкрите заняття з української літератури

У понеділок, 22 травня 2017 року, в групі БрБ-11 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Українська література» на тему: «Ліна Костенко. Огляд життя і творчості». Заняття  проводила  викладач  української  мови  та  літератури Баран Наталія Іванівна.

Ліна Костенко – жива легенда. Сьогодні на рахунку письменниці — півтора десятка збірок поезії, а також два романи, один з яких написаний у прозі. Її твори перекладені на десяток мов, у тому числі німецьку та англійську. До її думки прислухаються державні діячі, а представники інтелектуальної еліти з легкістю цитують улюблені рядки її поезії.

На занятті студенти ознайомились із життєвим та творчим шляхом Ліни Костенко, основними мотивами її творів, особливостями індивідуального стилю поетеси.  Викладачем застосовано різні методи навчання, проведено міжпредметні зв’язки, використано мультимедійну установку, продемонстровано відеоролики. Лазор Л., Сидор І., Пильо О., Шугало Д. продекламували вірші Ліни Костенко.


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.