Положення

~ положення, що стосуються вступу та приймальної комісії ~

Великий сонцепоклонник

«Людина – найцікавіше для нас явище тому,

що вона змінюється, ховає в собі всякі несподіванки,

не задовольняється жодною формою щастя».

Михайло Коцюбинський

7 березня 2019 року  у групі ОФ -11 викладач Ситор Ольга Олексіївна провела відкрите заняття з української літератури на тему: « Михайло Коцюбинський. Життя і творчість, гуманізм світогляду».

 Письменник-патріот, дослідник життя, тонкий майстер художнього слова – таким вимальовується образ Коцюбинського в “Чернігівських сонетах” Максима Рильського:

Глибоким зором і пером тонким

Він слугував народові своєму,

Боліючи душею разом з ним.

 М.Коцюбинський у своїх творах відобразив картини буття українського народу, особливості внутрішнього світу його представників, створив глибокі сцени переживань ліричних героїв.

 Імпресіоністичні, гідне подиву за тонкістю й красою психологічні повісті й новели митця – найвище досягнення української прози кінця ХІХ – початку ХХ століття, цінний внесок у скарбницю світової літератури.

Ситор О.О. ознайомила студентів з біографією та творчим доробком Михайла Коцюбинського; гуманізмом світогляду; еволюцією художньої свідомості: від просвітницьких орієнтацій і реалізму до модернізму. Під час лекції було використано різні методи навчання: пояснення, розповідь, випереджальне вивчення, повідомлення студентів,  бесіда, ілюстрація, презентація.

Отже, творчий доробок письменника відзначається оригінальністю й різноманітністю. Будучи людиною від природи цікавою, Коцюбинський у своїх творах зацікавлює читача численними характеристиками й описами того, про що йде оповідь. Не випадково Коцюбинського називають сонцепоклонником: справді, вся його творчість насичена сонячним оптимізмом, вірою у високе призначення людини на землі.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.