Положення

~ положення, що стосуються вступу та приймальної комісії ~

16 травня, у понеділок, студенти групи П-32 (куратор Яцентюк С.Я.) взяли участь у виховному заході на тему: "Зустріч з героїчним минулим. Норильське повстання", що відбувся в музеї меморіального комплексу "Борцям за волю України". Захід, організований спільно куратором групи Яцентюк С.Я. та науковцем музею Гульчевською Н.З. пройшов надзвичайно цікаво. Зворушливо звучали тематичні поезії у виконанні студентів групи Бугай Дарини, Джурина Богдана, Мельник Романи, які доречно перепліталися зі спогадами запрошеного учасника Норильського  повстання, голови Стрийського Товариства політв'язнів та репресованих Михайла Гойсака. Сподіваємося, що захід не залишив нікого байдужим.


І.Я. Франко – великий син України, її духовний пророк, титан думки і праці. Все те, що він зробив, здається непідвладним зусиллям однієї людини. Філософ і письменник, перекладач і публіцист, вчений і політичний діяч.

Для бібліотеки ювілей Каменяра – це добра нагода показати Франка як захоплюючого казкаря й оповідача, ніжного лірика, глибокого філософа.

27 серпня 2016 року в Україні відзначили 160-річчя від дня народження  І.Я. Франка. Цю дату внесено до міжнародного переліку річниць та історичних подій, які відзначаються світом за участю ЮНЕСКО.

З нагоди цієї дати в читальній залі коледжу працівниками бібліотеки 24 жовтня 2016 року було проведено літературний вечір «Нам пора для України жить ».

Ведучими вечора були студенти групи П-41 Пелішенко Давид та  Мих Віта. Студентами було прочитано вірші І. Франка різної тематики. Також прозвучали пісні «Чого являєшся мені у сні» та «Не пора, не пора».

У залі були присутні групи : Т-11 (Кухар Н.З.), П-11 (Кухар О.М.)


4 квітня 2017 року в конференц-залі Стрийського коледжу Львівського НАУ була проведена науково-практична конференція на тему: "Сільськогосподарська кооперація: вчора, сьогодні, завтра". Ця подія відбувалася в рамках тижня циклової комісії обліково-економічних та агрозооветеринарних дисциплін.

Метою конференції було поглибити знання з історії Стрийщини, глибше зрозуміти суть кооперації та який вплив мало наше місто Стрий на кооперативний рух в Україні, виявити закономірності розвитку кооперації за кордоном, вияснити сучасний стан кооперації та її перспективи.

Серед запрошених були: Попівняк Роман Богданович, к.е.н., доцент Львівського НАУ, Маковський Петро Ількович, приватний підприємець, голова наглядової ради КС «Вигода», директор ТОВ «Альфа-омега плюс», Вишньовський Михайло Михайлович, тренер з кооперації Львівської аграрної дорадчої служби, Ханас Зеновія Богданівна, краєзнавець, викладачі та студенти Стрийського коледжу та Львівського національного аграрного університету.

Конференція пройшла в атмосфері плідної роботи.  В результаті проведення конференціїї слід зазначити наступне:

  1. Історія кооперативного руху свідчить, що Стрийщина є колискою молочарської кооперації в Галичині;
  2. Фермерські господарства, що виникли на основі розпаювання колгоспної власності, на жаль, не спромоглися в достатній мірі задовольнити країну сільськогосподарською продукцією;
  3. Агрохолдинги вирощуючи монокультури та в гонитві за прибутками спустошують сільськогосподарські землі і, в цілому, негативно впливають на економічну і екологічну ситуацію села;
  4. Зарубіжний досвід дає підстави для надії у розвитку коопераційного руху в сільськогосподарському виробництві;
  5. Є обнадійливі приклади кооперації, в тому числі і на теренах Стрийщини.


Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею…  В українців такою постаттю є Тарас Шевченко – Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар…


22 березня 2016 року 13 студентів коледжу взяли участь у науково-дослідницькій конференції «Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації».

ЇЇ організаторами є Громадська рада «Святий Юр» центр національного виховання ім. Андрея Шептицького, Рада директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Всі учасники конференції були нагороджені дипломами, а їх наукові керівники  - подяками.


15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього року минає 32 роки від дня закінчення війни в Афганістані. Ця війна назавжди залишиться болем у серцях нашого народу. Ми мусимо пам’ятати про ці події.


До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 24.02.2016 року в актовій залі коледжу працівниками бібліотеки було проведено вечір-зустріч з воїнами–афганцями «Афганістан болить в моїй душі» (27-а річниця). На зустрічі були присутні запрошені гості: Дубів І.В., - голова Стрийської спілки ветеранів Афганістану, Кіндратишин Р.Б. - секретар Стрийської спілки ветеранів Афганістану, Федоришин І.Р.- заступник секретаря.
Воїни-афганці поділилися зі студентами спогадами про ті трагічні події під час війни. Учасники художньої самодіяльності коледжу виступили із піснями, віршами в знак вшанування учасників бойових дій в Афганістані. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих воїнів.


11.04.2018 року у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбулася виставка «Великодній кошик». Участь у ній взяли студенти усіх 37 академічних груп.


Ось і минули Різдвяні свята: такі родинні, славні і величні, прикрашені дідухом та ялинкою, хрумким снігом, святковим настроєм, щедрим столом, різдвяною таємничістю та неодмінно – українською колядою, яку творять та передають з уст в уста як маленькі, так і дорослі колядники. Віддзвеніли колядки, пройшли барвисті вертепи, принесла благословення йорданська вода…


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.