Положення

~ положення, що стосуються вступу та приймальної комісії ~

Відкрите заняття з історії України

У п’ятницю, 24 лютого, на ІІІ парі в групі Т-11 викладачем Цехонею І.В. було проведено відкрите заняття з історії України на тему «Україна в перші повоєнні роки».

Заняття проведено на високому професійному рівні. Викладачем вдало використані різні методи та прийоми, які забезпечили високий рівень активності студентів. Цікавою була мультимедійна презентація та уривок документального фільму про післявоєнну відбудову.

Під час обговорення заняття викладачі відзначили науковість, доступність та системність у викладенні матеріалу, високу емоційність під час подачі інформації, вдале проведення паралелей між історичними подіями 40-50-х рр. ХХ ст. та сьогоденням, а також постійну увагу викладача на виховному моменті заняття, мотивації та зв’язку з майбутньою професією.


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.