Накази

~ накази приймальної комісії ~

Обласне методичне об’єднання викладачів фізики

24 травня 2017 року на базі Стрийського коледжу Львівського НАУ відбулось обласне методичне об’єднання викладачів фізики. З основними напрямками роботи та досягненнями навчального закладу присутніх ознайомив заступник директора коледжу з навчальної роботи Петринець В.Ю. Гості мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою коледжу. Голова обласного методичного об’єднання викладачів фізики Матвіїв В.Т. провів аналіз роботи методичного об’єднання за 2016–2017 н.р. та ознайомив з перспективами на наступний навчальний рік.

Також було проведено студентську наукову конференцію на тему «Фізика – основа впроваджень сучасних досягнень в агропромислове виробництво» участь в якій взяли студенти Екологічного коледжу Львівського НАУ, Вишнянського коледжу Львівського НАУ, Львівського коледжу телекомунікацій, Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Стрийського коледжу Львівського НАУ.


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.