Накази

~ накази приймальної комісії ~

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2019 р. №394-л у коледжі працювала експертна комісія з чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 242 "Туризм".


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2019 р. №394-л 3 грудня 2019 року розпочала свою роботу експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Туризм» зі спеціальності 242 Туризм освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст у складі:

Голова комісії:
Герасименко Віктор Григорович, професор кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного економічного університету, кандидат економічних наук, професор;

Член комісії:
Дівнич Оксана Степанівна, голова циклової комісії дисциплін туристичного і готельного обслуговування Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Експертна комісія продовжить свою роботу до 5 грудня 2019 року включно.


14 листопада 2019 року у коледжі відбулася виставка «Нема такого хліба на землі, як той, що моя мати випікала». У конкурсі взяли участь студенти всіх академічних груп, які представили шедеври запашного хліба, випечені своїми руками.


Студенти Стрийського коледжу Львівського ЛНАУ взяли участь у районних урочистостях з нагоди 101-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Захід відбувся на Меморіальному цвинтарі Січових Стрільців біля села Баня Лисовицька.


31.10.2019 року у Стрийському коледжі ЛНАУ для студентів-мешканців гуртожитків №3,№4 фахівцем сектору ювенальної пробації м. Львів, філії державної установи «Центр пробації у Львівській області» Стецівкою М. і заступником начальника правопросвітництва та надання безоплатної вторинної правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Данилко І. з профілактичною метою була проведена змістовна, пізнавальна лекція-бесіда з використання відеоматеріалу на тему «Запобігання протиправної поведінки серед студентської молоді та правові наслідки».


30 жовтня 2019 року на базі Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету відбулося засідання методичного об’єднання завідувачів методичних кабінетів, методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області під головуванням Романи Романівни Михайлишин.


1 листопада 2019 року минає 101 рік з дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Було утворено державу, якої не було на західних землях з часів Галицько-Волинського князівства.


У четвер, 24 жовтня 2019року, у Львівському національному аграрному університеті був проведений День відкритих дверей, організований викладачами економічного факультету.


© 2019 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.