Накази

~ накази приймальної комісії ~

З 22 по 26 червня 2020 року в режимі онлайн відбулася здача комплексних екзаменів та захист дипломних проектів здобувачами освіти випускних груп Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Екзаменаційну (кваліфікаційну) комісію за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» очолив Ступень Роман Михайлович – д.е.н., доцент кафедри геодезії і геоінформатики Львівського НАУ; за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» - Луб Павло Миронович, к.т.н., доцент кафедри інформаційних систем та технологій Львівського НАУ; за спеціальністю 208 «Агроінженерія» - Шарибура Андрій Остапович, к.т.н., доцент кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Львівського НАУ; 274 «Автомобільний транспорт» - Сукач Олег Михайлович, к.т.н., в.о. доцента кафедри автомобілів і тракторів Львівського НАУ; за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» - Сиротюк Сергій Валерійович, к.т.н., доцент, завідувач кафедри енергетики Львівського НАУ; за спеціальністю 081 «Право» - Грещук Галина Ігорівна, д.е.н., завідувач кафедри права Львівського НАУ; за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» - Янишин Ярослав Степанович, к.е.н., професор, декан економічного факультету Львівського НАУ; за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» - Прокопишин Оксана Степанівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Львівського НАУ.

Усі здобувачі освіти Стрийського коледжу Львівського НАУ успішно склали комплексний екзамен та захистили дипломні проекти.


До уваги абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти!

Відповідно до змін до Правил прийому, подання у 2020 році заяв у паперовій формі вступниками, що планують здобувати фахову передвищу освіту на основі базової середньої освіти, може здійснюватися шляхом надсилання заповнених заяв встановленої форми на електронну адресу приймальної комісії.


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154 у Стрийському коледжі Львівського національного аграрного університету запроваджено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 р.


На виконання наказу директора Стрийського коледжу ЛНАУ №43 від 11 березня 2020 року "Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції (COVID-19)":


22 лютого 2020 року в Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ було проведено День відкритих дверей, на який були запрошені учні шкіл, училищ та їх батьки.


21 листопада 2020 року в селі Баня Лисовицька відбулися урочистості з нагоди відкриття Алеї Слави Героїв нашим землякам: Миколі Штинді, Артуру Лі, Юрію Бурдяку, Роману Магасу, Андрію Грицану.


20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, у Стрийському  коледжі ЛНАУ відбулася поминальна панахида за загиблими Героями Небесної Сотні, присвячена шостій річниці трагічних подій на Київському майдані. Викладач історії Н.Федитник  відтворила хронологію подій від 21 листопада 2013 року до 20 лютого 2014 року і наголосила, що вони торкнулися кожного свідомого українця  і вплинули на них. «Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав за волю України найдорожче – своє життя», сказала вона.


18 лютого 2020 року у стінах Стрийського коледжу Львівського НАУ відбулася конференція щодо проекту «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ « Pomisna.UA.» у Стрийському, Сколівському та Турківському районах Львівської області».


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.