Накази

~ накази приймальної комісії ~

Червона калина - 2016

31 жовтня 2016 року у Стрийському коледжі ЛНАУ було проведено конкурс патріотичної пісні та поезії «Червона калина», присвячений 98-ій річниці проголошення ЗУНР. З доповіддю виступила викладач історії Бекетова О.М., яка наголосила, що 1 листопада 1918 року, активізувався національно-визвольний рух в західноукраїнських землях, який і привів до утворення власної держави – ЗУНР. Метою проведення конкурсу було вивчення героїчних сторінок та бойових традицій,  формування національної свідомості і відповідальності за долю України та  виховання любові до рідної землі, її історії, відновлення і збереження історичної пам`яті. Учасниками конкурсу були студенти III-IV курсів.

Конкурс проводився за такими жанрами: академічний спів (вокал, гуртовий спів, спів соло) та художнє читання.

Журі оцінювало учасників за такими номінаціями , як актуальність виступу, зовнішній вигляд, масовість та її доцільність, дикційна виразність.

 Заступник директора з виховної роботи нагородила грамотами переможців конкурсу.

Переможцями у жанрі академічний спів стали студенти таких груп:

I місце – М-32 (куратор Петринець В.Ю.)

II місце – П-32 (куратор Бунько С. М.)

III місце – З-41 (куратор Татарин О. В.)

У жанрі художнє читання:

I місце – П-41 (куратор Левкович І. С.)

II місце – М-43 (куратор Бальковський П. В.)

III місце – МА-41 (куратор Яськів З. Є.)

Гран-прі журі присудило групі Єс-31 (куратор Яцків Л. Ф.) за композицію «Україна».


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.