Туристичні забави - 2019

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

25 вересня в с.Дубина Сколівського району на спортивній базі Стрийського коледжу ЛНАУ відбулися XXII щорічні змагання «Туристичні забави 2019».

В заході взяли участь студенти СК ЛНАУ напрямку «Туризм», групи Т-11 (куратор Баран Н.І), група Т-21 (куратор Васільєва О.С), група т-31 (куратор Калічак М.С.) та група Т-41 (куратор Кухар Н.З.). Студенти мали можливість змагатись в різних конкурсах: складання туристичного наплічника, синхронний біг, естафета, разкладання туристичного намету, приготування похідної страви на вогні, а також музика та пісні у виконанні учасників змагань.  В загальному результаті перемогу здобула команда групи Т-41 (куратор Кухар Н.З.), яка була нагороджена призами та перехідним кубком.

Популяризація здорового способу життя та активного відпочинку залишається пріоритетним завданням Стрийського коледжу ЛНАУ, та студентів спеціальності «Туризм», які є головним стержнем цього напрямку серед студентської молоді.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.