Міжнародний турнір з міні-футболу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

3 квітня 2019 року у Lwówek Ślaski, Poland відбувся IX Міжнародний турнір з міні-футболу. Команда Стрийського коледжу ЛНАУ під керівництвом викладача фізичного виховання Дуди Павла Миколайовича традиційно взяла участь у цих змаганнях.

 Змагання відбувалися за груповою системою у двох групах по три команди.В результаті жеребкування в першу групу попали  команди з Польщі, Чехії, Білорусії. В другу групу – з України, Росії та Польщі.

 У першій групі білоруси обіграли поляків та чехів, таким чином зайнявши перше місце в групі. Чехи, обігравши поляків, та програвши білорусам  стали другими у своїй. У другій групі відбулись ігри:

  • Росія 12:1 Польща
  •  Україна 18:0 Польща

В останньому турі вирішувалось питання першого місця в групі. В напруженій боротьбі підопічні Павла Миколайовича Дуди, програючи 1:0, зуміли змінити хід поєдинку на свою користь,  в кінцевому результаті обігравши Росію з рахунком 5:2. Таким чином стрияни посіли перше місце в групі.

Згідно з положенням про змагання в півфіналі зустрічались представники Росії та Білорусії, а у другому півфіналі  України та Чехії. В результаті напруженої боротьби Росія обіграла Білорусію з рахунком 4:2, а Україна перемогла  Чехію з рахунком 4:0. У боротьбі за третє-четверте місце Білорусія обіграла Чехію з рахунком 4:3. В фіналі команда Стрийського коледжу ЛНАУ,яка захищала спортивну честь України обіграла команду одного з найкращих технікумів Москви,яка представляла Росію з рахунком 2:1.

Склад нашої «золотої» команди:

  • Воротарі: Вайда Василь, Квас Микола;
  • Захисники: Берездецький Роман, Микитка Ілля, Леус Назар, Співак Олег, Брікнер Олег, Чернета Святослав;
  • Нападаючі: Ашенберг Юрій, Синишин Святослав, Ботлюк Мар’ян, Гамеляк Олег, Ватилик Руслан.

Вітаємо наших переможців та їх тренера і бажаємо їм вдосконалювати свою  майстерність,щоб і надалі гідно захищати прапори коледжу та України!

Під час поїздки студенти коледжу відвідали одні з найбільших міст Польщі - Краків і Вроцлав, де побачили пам'ятки архітектури, стару частину міст, а також храми, зокрема православні. По дорозі назад делегація мала екскурс по Дрездену (Німеччина), де студенти мали змогу оглянути центральну частину міста; після обіду нас зустріла хорошою погодою Прага, де в цей час відбувався етнофестиваль. Студенти пройшли по Чорному мосту і мали нагоду помилуватися старовинною частиною міста.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.