Онлайн зустріч з представниками Державного агентства розвитку туризму

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

11 листопада 2021 року Державним агентством розвитку туризму організована онлайн конференція та презентація плану проведення регіональних конференцій у містах України, де були запрошені представники регіональних державних та комерційних установ, представники освітніх установ профільного туристичного спрямування.  

Представник Стрийського фахового коледжу викладач Кобрин І.М.,  відзначив важливу роль здобувачів освіти (випускників) туристичного спрямування в розвитку туризму на місцях та їх участь в регіональних комісіях та радах.

В свою чергу, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів представила план проведення тематичних туристичних конференцій у регіонах та створення регіональних туристичних комісій для подальшої координації роботи в цій сфері.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.