Туристичні забави - 2021

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

28 вересня 2021 року на спортивно-туристичній базі ВСП “Стрийського фахового коледжу” в с. Дубина Сколівського району відбулися чергові щорічні змагання – «Туристичні забави – 2021». У турнірі приймали участь студенти спеціальності “Туризм”, групи Т-11(куратор Гребенюк А.Ф.), Т-21(куратор Українець В.С.), Т-31(куратор Пилипенко Л.О.) та Т-41(куратор Васільєва О.С.)

Учасники програми взяли участь у п'яти видах конкурсів серед яких: представлення команди, готування страви в польових умовах, туристична естафета, синхронний біг та  складання наплічника. Протягом гри здобувачі освіти також стріляли з пневматичної зброї, готували на відкритому вогні, стрибали в мішках, брали участь у співах і танцях у виконанні студентів. На святі панувала тепла, родинна атмосфера.

Переможцями змагань стали здобувачі освіти 4 курсу (група Т-41). Вітаємо переможців та всіх учасників змагань! Бажаємо їм успішних виступів у наступні роки!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.