Практична підготовка спеціальності «Туризм»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Успішність проведення туристко-краєзнавчих походів залежить  від рівня загальної підготовки туристів. Саме цей компонент мали можливість відпрацювати студенти напряму туризм ВСП «Стрийський фаховий коледж».

В межах практичної підготовки з дисципліни «Технологія та організація туристичного обслуговування» здобувачі освіти групи Т-31 під керівництвом викладача коледжу Кобрин І.М. здійснили піший похід екологічно-пізнавальним маршрутом на г.Парашка в НПП «Сколівські Бескиди»

Студенти на практиці провели апробацію власно розробленого туристичного маршруту в Сколівських бескидах з м.Сколе. Таким чином студенти групи Т-31 оволоділи комплексом навичок, які забезпечать їм комфортне і безпечне перебування у походах.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.