Круглий стіл «Туристичні магніти Львівщини»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

27 вересня відбувся круглий стіл на тему «Туристичні магніти Західного регіону України» організований кафедрою туризму ЛНАУ.  В заході приуроченому Всесвітньому дню туризму взяли участь представники ЛНАУ (доц..Гамкало М.З., доц. Кректун Б.В., Крупа О.М., Боруцька Ю.З.),  ВСП «Стрийський фаховий коледж» (викл.Кобрин І.М.),  ЛНУ ім. І.Франка (ст. викл. Зінько Ю.В.), а також представники Яворівського НПП та Регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди».

В ході дискусії кожен учасник мав можливість презентувати свою точку зору на туристичні об’єкти та дестинації Західного регіону. Обговорили проблеми та перспективи туристичних ресурсів області та місця їх концентрації, задля подальшого розвитку та промоції туристичних об’єктів Львівщини в якості «туристичних магнітів».

З доповіддю на тему «Стрий туристичний: минуле й сьогодення» виступив викладач ВСП «Стрийського фахового коледжу» Кобрин І.М.  Стрийщина та м.Стрий зокрема є туристично привабливим регіоном Львівщини зі своєю власною історією та туристичними атракціями.

За підсумками круглого столу сформовані рекомендації щодо подальшого розвитку туристичних об’єктів та дестинацій, а також удосконалення системи професійної підготовки фахівців сфери обслуговування та туризму.

{gallery}2021/KSTML{gallery}


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.