Туристичний форум Стрийщини

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ 12 червня 2021 року відбувся Туристичний форум Стрийщини.

Вперще на форумі зібралися представники органів державної влади на чолі із заступником голови Стрийської РДА Володимиром Шведом, представники територіальних громад Стрийського району, керівники громадських організацій, що діють у галузі промоції і туризму, а також здобувачі освіти  та викладачі коледжу. Всіх гостей привітав директор коледжу Рінило І.Я.

Туристичний форум став платформою, де кожен учасник мав можливість презентувати свою територію, поділитися досягненням та обговорити проблемні питання, а також обговорити основні напрямки туристичного розвитку територій новоутвореного Стрийського району та розроблення стратегії розвитку Прикарпатських територій. Здобувачі освіти з цікавістю слухали проблеми туризму та перспективи їх вирішення.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.