Круглий стіл «Фахова передвища та вища туристська освіта: нові можливості, виклики, перспективи»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

29 квітня відбувся круглий стіл на тему: «Фахова передвища та вища туристська освіта: нові можливості, виклики, перспективи» в режимі онлайн, організований кафедрою туризму Львівського НАУ.

Метою та основними завданнями заходу стали: посилення діалогу й досвідом між кафедрою туризму і коледжами ЛНАУ та організаціями, підприємствами, експертами  в галузі туризму, щодо забезпечення підвищення якості туристичної освіти.

Представниками Стрийського фахового коледжу ЛНАУ з доповіддю на тему «Основні тенденції розвитку системи освіти в туристичній галузі»  стали викладач туристичних дисциплін Кобрин І.М. та студенти груп Т-21, Т-31 відділення «Економіки, права та туризму». З власними доповідями та презентаціями виступили також представники туристичних підприємств: Юлія Мельник (туроператор «Відвідай»), пан Єжи Рожак (Health Resort & Medical SPA Aquapark Panorama Morska, Польща); власники агроосель та керівники природоохоронних парків: Наталія Олійник (РЛП Верхньодністровські Бескиди), Всеволод Дубчак ( вілла «Сади Єви»); а також викладачі кафедри туризму ЛНАУ та Екологічного коледжу ЛНАУ.

З заключним словом виступив завідувач кафедри туризму ЛНАУ  Роман Петрович Дудяк, де наголосив, на доцільності проведення таких заходів задля кращої комунікації між освітнім простором, туристичним бізнесом та студентами.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.