Image

Борис Василь Михайлович

Викладач вищої категорії. Викладач-методист.

Освіта: вища. Львівський сільськогосподарський інститут 1988 р. та 2000 р.

Нагороди
  • 2017 рік – грамота Львівського національного аграрного університету за високий професіоналізм, впровадження інноваційних технологій у навчальну роботу.
  • 2017рік – подяка за підготовку студентів до Університетської студентської олімпіади з економічних дисциплінміж коледжами на базі Львівського НАУ та розвиток співпраці.
  • 2018 рік - грамота Стрийської районної ради за вагомий внесок у зміцнення матеріально технічної бази, творче відношення до освітньо – виховної роботи та з нагоди Дня працівників сільського господарства.
  • 2019рік – подяка за підготовку студентів до участі в обласній науково – пошуковій студентській конференції «Економічна теорія та економічна політика: сьогодення та перспективи розвитку».
  • 2019рік - подяка за підготовку студентів до Університетської студентської олімпіади з економічних дисциплін між коледжами на базі Львівського НАУ та розвиток співпраці.
Портфоліо
Loading...

82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.