Image

Бендз Галина Орестівна

Викладач вищої категорії.

Освіта: вища. Львівський сільськогосподарський інститут 1988 р. та 2001 р.

Нагороди
  • Грамота за творчий підхід, високу педагогічну майстерність в організації виховної роботи та з нагоди Дня працівників освіти.
  • Грамота Стрийської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази, навчання, виховання студентської молоді та з нагоди 70-річчя з дня заснування Стрийського коледжу ЛНАУ.
  • Подяка - за участь в Університетській студентській олімпіаді з економічних дисциплін між студентами коледжів на базі ЛНАУ та розвиток міжвузівської співпраці – 25 травня 2016р.
  • Подяка за підготовку студентів до Університетської студентської олімпіади з економічних дисциплін між коледжами на базі Львівського НАУ та розвиток співпраці – 23.05.2017р.
  • Сертифікат PANTHEON Farming - за участь у семінарі Panteon Farming ERP для навчального процесу ВНЗ 3-4 рівнів акредитації 25.05.2016р.ДАТАЛАБ АГРО ЮЕЙ  (круглий стіл «Ефективні інструменти управління аграрним підприємством».
  • Сертифікат учасника 4 регіональної міжвузівської студентської науково-граничної конференції «Україна на шляху до реформ : політико-правові аспекти сучасності» 18.05.2016р.
  • Брала участь у створенні відеофільму «Досвід комісії обліково-економічних та агрозооветеринарних дисциплін» - 2016 р. Є укладачем електронного посібника «Економічний аналіз» в схемах і таблицях,           методичних рекомендацій для виконання практичних завдань  з дисципліни « Економічний аналіз»  - 2017 р.
Портфоліо
Loading...

82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.