Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З 15 лютого по 19 лютого 2021 р. проходив Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін. Завданням тижня було підвищити інтерес здобувачів освіти до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації.

Впродовж тижня проведено відкриті заняття з математики та фізики(викладачі Блага В.В., Брик О.М., Маркова Л.М., Яськів З.Є.), які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу студентів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. Для студентів перших курсів проведено інтелектуальні конкурси-ігри: з географії «Навколо світу» (Пінчук Х.І.), з математики «Подорож  логарифмами» (Хомка І.І.), «Біологічний калейдоскоп» (Луговська Р.В.), з екології «Наш дім – наша планета» (Мош Л.Б.). Не менш цікавими були студентські конференції «Інтелект України»(творці математики з України) та «Негативний вплив тютюнопаління і алкоголю на молодий організм».

Інтернет-олімпіади та конкурси — цікавий інтерактив для студента та зручний інструмент контролю знань для викладача. Саме тому, студенти ІІ-их курсів взяли участь у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2021) з математики (Буцяк Р.М.), а студенти перших - у Всеукраїнському конкурсі з хімії «Вода є життя» (Берник Н.П.).

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності здобувачів освіти: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння. Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.